24.07.2010 весь світ танцювальної музики був шокований трагедією на легендарному фестивалі Love Parade, де 20 осіб загинули у тисняві під час паніки. Тут ви можете прочитати деякі реакції відомих DJ з Twitter:

Менеджмент Love Parade: “Наше бажання до мирного об’єднаня, нажаль, було затьмарене трагічною трагедією 24 липня 2010. Тому ми завершуємо живий ефір Loveparade. Наші щирі співчуття всім рідним і наші думки з усіма тими, кому в даний час тяжко”.

Tiesto: “Я хочу спрямувати мої найглибші співчуття сім’ям і друзям загиблих сьогодні … Я дуже засмучений і сумую про це ..”

Armin Van Buuren: “Щойно дізнався страшну новину про те, що сталося на #Loveparade Мої думки зі всіма постраждалими людьми..”

David Guetta: “Те, що відбулося сьогодні – страшно і безпрецедентно. Я не буду з вами на Love Parade. Я вірю, що мої вболівальники, які прийшли зі мною танцювати, зрозумієте, чому. Якщо ви ще там, будь ласка рухайтесь повільно додому. Мої щирі співчуття тим, хто був зворушений цим”.

ATB: “Моє серце з усіма сім’ями жертв Loveparade. Я впевнений, ви розумієте, чому я не грав. Не можу викинути жахливі картини з моєї голови.”

Sebastian Ingrosso: “Я хочу відправити своє благословення всім родинам і друзям, людям на Loveparade. Що за трагедія!”

Fedde Le Grand: “Я глибоко зворушений трагічною подією вчора на Loveparade. Мої думки з кожним, хто причетний будь-яким чином. Люблю вас всіх”

Above & Beyond: “Дійсно засмучені звісткою з Дуйсбурга, особливо коли ми були на румунському Liberty Parade і зовсім не знали. Втрата для всіх нас. Tx”

Marcus Schossow: “Спочивайте в мирі всі загиблі в трагедії на @Loveparade :( Співчуття всім сімям та друзям жертв. Я дуже злий і засмучений. Ми всього-то розумні тварини, чому ми повинні ставити себе в ситуацію, коли ми можемо затоптати до смерті одне одного? Або ми починаємо піклуватися про всіх навколо нас, як сім’я, або ми будемо повільно і безпечно знищувати любов і мораль, що нас об’єднують. Парад любові був створений з метою поширення цього повідомлення. Зараз час, щоб прийняти це повідомлення всерйоз.

Roger Sanchez: “Щойно почув про Love Parade – мої молитви жертвам”

Paul van Dyk: “Ми спустошені звісткою про те, що сталося на Loveparade. Мої думки і співчуття родинам і друзям тих, хто постраждав. – Пол ван Дайк і команда”

Mark Knight: “Трагічний день в Дуйсбурзі вчора. Мої думки і співчуття всім тим, хто був у цій страшній трагедії”.

Boys Noize: “Мені дуже соромно за те, що сталося на Loveparade. Це дійсно сумно: (Я не збираюся грати #Loveparade”

Sven Vath: “Я глибоко шокований і вражений тим, що сталося вчора в суботу на Love Parade в Дуйсбурзі. Мої думки в ці години з жертвами і їх родинами та друзями.
Я мав досвід організації Love Parade у Берліні, активно підтримував його до 2000 року, і я знаю, до місця події можна добратись лише плавними переміщеннями, а місця повинно бути достатньо. Нелогічно встановлювати штучні перешкоди та обмеження для юрби такого розміру. Думаю, ці молоді люди, які прийшли лише для танців і веселощів, а тут їх охопили страх та паніка, – те що вони пережили просто жахливо і несправедливо.
Дуже шкода, що Love Parade, мирна демонстрація музики та клубної культури, яку вітали далеко за межами нашої країни, закінчується так різко з такої грубої необережності.
Це велике нещастя заставляє вчитись на помилках”.

Джерело.

Схожі статті

Теги: , , , , , , , , , , , , , , , , ,

Armin Van Buuren, Tiesto, Ferry Corsten: Підпишись на оновлення по RSS!