Підсумки 2011 року: ТОП 8

music-blog.com.ua - підсумки 2011 року

Ось і завершується 2011 рік. Чим він нам запам’ятався, чим виділяється серед інших, про події та тренди танцювальної музики в Україні та світі ми поговоримо тут. До вашої уваги підсумки 2011 року.

1. David Guetta популярніший за Арміна. Після чотирьох років першості у популярному рейтингу DJ Mag Top 100 DJ’s, Armin Van Buuren опустився на другу сходинку, звільнивши місце для нового “короля”. Перемога Гетти була досить очікуваною, зважаючи на його активність, співпрацю з іншими музикантами та налаштованість його музики на широку аудиторію.

2. House стає все популярнішим. Якщо ще донедавна у десятці вже згадуваного рейтингу були майже виключно музиканти, що працюють у стилі Trance, то цього року половину сходинок займають House-ові діджеї.

3.  Trouse. Для того, щоб не розриватись між стилями, один з найпопулярніших ді-джеїв планети Tiesto вирішив створити новий – суміш Trance та House під назвою Trouse (Траус). І якщо раніше можна було дивитись на це скептично, то зараз бачимо, що новий “стиль” непогано себе подчуває.

4. Тренд року – Dubstep. З цим тяжко сперечатись, цей стиль зараз можна почути просто всюди.

5. Сумна подія – пішов з життя продюсер та діджей Tillmann Uhrmacher. Але повернемось до веселих новин і до України.

6. В Україні вперше відбувся Sensation White. Тисячі одягнених у все біле людей заполонили повний декораціями зал МВЦ. Прихід цього фестивалю – зовсім непересічна подія, а головне – 2012-го нас чекає його повернення до Києва.

7. Global Gathering в Україні відсвяткував свою п’яту річницю. Британський фестиваль настільки добре почуває себе в Києві, настільки гарно прижився в свідомості українців і заробив стільки прихильників, що прогресивний народ вже і не уявляє собі літо без цього наймасштабнішого в Україні оупен-ейру.

8. І на завершення приємний анонс – ASOT 550 відбудеться в Україні. Кожних 50 випусків найпопулярнішого радіошоу A State Of Trance, яке веде Armin Van Buuren, Trance-діджей номер 1 проводить святкування круглої цифри. Так, 2011 року святкування охопило 5 континентів і транслювалось на багатьох радіостанціях та в інтернеті. І 2012 року святкування 550 випуску відбудеться в Києві.

music-blog.com.ua вітає вас із Новим Роком!

Схожі статті

Теги: , , , , , , , , ,

Armin Van Buuren, Tiesto, Ferry Corsten: Підпишись на оновлення по RSS!

1 коментар до “Підсумки 2011 року: ТОП 8”

  1. Jasonjoype says:

    where to buy doxycycline over the counter celebrex 200 mg cost of hydrochlorothiazide 12.5 mg wellbutrin 100mg buy prednisone best price for levitra 20mg dapoxetine brand name us tadalafil cost fluoxetine 20 mg propecia cost

Коментувати