Підсумки 2011 року: ТОП 8

music-blog.com.ua - підсумки 2011 року

Ось і завершується 2011 рік. Чим він нам запам’ятався, чим виділяється серед інших, про події та тренди танцювальної музики в Україні та світі ми поговоримо тут. До вашої уваги підсумки 2011 року.

1. David Guetta популярніший за Арміна. Після чотирьох років першості у популярному рейтингу DJ Mag Top 100 DJ’s, Armin Van Buuren опустився на другу сходинку, звільнивши місце для нового “короля”. Перемога Гетти була досить очікуваною, зважаючи на його активність, співпрацю з іншими музикантами та налаштованість його музики на широку аудиторію.

2. House стає все популярнішим. Якщо ще донедавна у десятці вже згадуваного рейтингу були майже виключно музиканти, що працюють у стилі Trance, то цього року половину сходинок займають House-ові діджеї.

3.  Trouse. Для того, щоб не розриватись між стилями, один з найпопулярніших ді-джеїв планети Tiesto вирішив створити новий – суміш Trance та House під назвою Trouse (Траус). І якщо раніше можна було дивитись на це скептично, то зараз бачимо, що новий “стиль” непогано себе подчуває.

4. Тренд року – Dubstep. З цим тяжко сперечатись, цей стиль зараз можна почути просто всюди.

5. Сумна подія – пішов з життя продюсер та діджей Tillmann Uhrmacher. Але повернемось до веселих новин і до України.

6. В Україні вперше відбувся Sensation White. Тисячі одягнених у все біле людей заполонили повний декораціями зал МВЦ. Прихід цього фестивалю – зовсім непересічна подія, а головне – 2012-го нас чекає його повернення до Києва.

7. Global Gathering в Україні відсвяткував свою п’яту річницю. Британський фестиваль настільки добре почуває себе в Києві, настільки гарно прижився в свідомості українців і заробив стільки прихильників, що прогресивний народ вже і не уявляє собі літо без цього наймасштабнішого в Україні оупен-ейру.

8. І на завершення приємний анонс – ASOT 550 відбудеться в Україні. Кожних 50 випусків найпопулярнішого радіошоу A State Of Trance, яке веде Armin Van Buuren, Trance-діджей номер 1 проводить святкування круглої цифри. Так, 2011 року святкування охопило 5 континентів і транслювалось на багатьох радіостанціях та в інтернеті. І 2012 року святкування 550 випуску відбудеться в Києві.

music-blog.com.ua вітає вас із Новим Роком!

Схожі статті

Теги: , , , , , , , , ,

Armin Van Buuren, Tiesto, Ferry Corsten: Підпишись на оновлення по RSS!