У рамках свого візиту до Києва голландський музикант та продюсер, діджей номер 1 Armin Van Buuren представить біографічну книгу “Armin Only”.

2 грудня Армін ван Бюрен проведе прес-конференцію та автограф-сесію у київському розважальному комплексі D * LUX, а в суботу 4 грудня виступить з восьмигодинним шоу “Armin Only” на сцені Міжнародного виставкового центру.

Як повідомляють організатори, “Armin Only” – перша в історії популярної музики книга, повністю присвячена одному діджею. Таким чином, Армін ван Бюрен став в один ряд з поп-зірками, до яких прикута увага мільйонів прихильників по всьому світу.

Книга написана голландським письменником Коеном Боном. Робота над нею почалася ще в жовтні 2007 року – Коен вирушив у світове турне Armin Van Buuren “Armin Only: Imagine”. Основою книги стали спостереження за гастрольної життям діджея номер 1, а також відверті інтерв’ю Арміна про його особисте життя, взаєминах з фанатами і колегами-музикантами, творчі успіхи та невдачі.

Коен Бом сфокусувався на дуже важливому періоді в музичній кар’єрі Арміна ван Бюрена – саме 2007 року одне з найавторитетніших видань у світі електронної музики голландський журнал DJ Mag назвав його Ді-джеєм №1 у світі. 2010 року Armin Van Buuren продовжує утримувати лідерство в рейтингу DJ Mag Топ-100 кращих діджеїв світу.

У книзі представлений повний звіт численних виступів Armin Van Buuren, найяскравіших подій на бекстейджі та подорожах по всій земній кулі, та ексклюзивні фотографії.

На голандській та англійській мовах “Armin Only” вийшла у світ ще минулого року, та в російському перекладі її випустили лише два тижні тому.

Спеціально для своїх українських фанатів Армін ван Бюрен проведе 30-хвилинну автограф-сесію. Як відзначають організатори, зустріч з прихильниками стане лише малою частиною програми перебування Armin Van Buuren в Києві.

Схожі статті

Теги: , , , ,

Armin Van Buuren, Tiesto, Ferry Corsten: Підпишись на оновлення по RSS!