Armin Only: Mirage у Києві – 4 грудня 2010

Armin Only Mirage - Київ, МВЦ, грудень 2010

Armin Van Buuren знову виступить у Києві. Цього разу це буде Armin Only: Mirage! Точна дата поки не визначена Дата проведення – 4 грудня 2010 року. Поки невідомі і ціни білетів. Ціни білетів – від 250 до 749 гривень. Перші партії білетів у зони Fan (1500 шт.) та Vip (200 шт.) були заброньовані за кілька днів! Місце проведення – МВЦ.

Upd: Armin Only: Mirage у Києві – фото

Upd: Armin Only: Mirage у Києві – відео


Офіційний трейлер Armin Only: Mirage @ Київ, Україна

Мабуть, Armin Only – це найдорожче і наймасштабніше сольне шоу танцювальної музики на планеті! І нам пощастить стати його частиною!

Лише через декілька тижнів після світової прем’єри в Голландії, Urban Wave представляє абсолютно нове шоу «Armin Only: Mirage» – грудень 2010, Київ!

Події судилося увійти в історію, як дебюту Armin Only на пост-радянському просторі.

Саме з концерту в Києві розпочнеться світове турне Armin Only: Mirage, яке охопить 5 континентів і більше 15 міст!

Armin Only: Mirage – це унікальний 8-годинний нон-стоп перформанс діджея № 1 у світі, Арміна ван Бюрена, десятки захоплюючих шоу-моментів, за якими стоять тони ексклюзивних декорацій, технічні рішення на рубежі майбутнього і сьогодення, провідні фахівці з Голландії та Україна і, звичайно, артисти, які брали участь у створенні однойменного альбому «Armin van Buuren – Mirage».

Шоу Armin Only: Mirage – це мандрівка до місця, де час і простір не існують, де стерто межу між реальністю і фантазією. Це Міраж …

Цей концерт раз і назавжди проведе межу між ординарним діджейським сетом і фешенебельним поданням люкс-класу, де роль першої скрипки грає диск-жокей № 1 у світі.

Лідер на ринку івентів електронної музики компанія «VIRUS Music», міжнародне коммьюніті UrbanWave і команда професіоналів з боку артиста представлять подію небаченого досі рівня і резонансу. Шоу такого розмаху наша країна ще не бачила.

4 грудня 2010, Київ, МВЦ (1-ий Павільйон)

Слідкуйте за оновленнями на офіційному сайті. Вже зараз квитки доступні для бронювання: www.arminonly.com.ua

Схожі статті

Теги: , , , , , , , ,

Armin Van Buuren, Tiesto, Ferry Corsten: Підпишись на оновлення по RSS!