Armin Van Buuren вибачається перед львів'янами

Ну не щастить львівським клабберам – і все. То на виступі Tiesto два роки тому почалось криваве болотяне місиво, то довгоочікуваний Armin van Buuren взагалі не з’явився на свій виступ.

23 серпня Armin Van Buuren повинен був відіграти відразу два своїх сети в Україні в рамках фестивалю Godskitchen – спочатку в Одесі, а потім у Львові. З Одеси до Львова артист мав летіти приватним літаком. Коли після закінчення виступу Армін та його команда прибули до аеропорту, технічні служби діагностували несправність літака та заборонили виліт. Рішення про скасування рейсу було прийнято, щоб уникнути катастрофи.

Організатор обох виступів, компанія VIRUS Music, зробила все можливе, щоб до Одеси з Києва прибув інший літак, на якому Армін ван Бюрен зміг би вирушити до Львова. На жаль, з незалежних ні від організаторів, ані від артиста, обставин, літак з Києва все ж не вилетів, повідомляє портал TopDJ.

Армін ван Бюрен оперативно представив відео з вибаченням своїм фанам:

А Godskitchen у Львові тим часом відбувся без свого головного хедлайнера. На фестивалі виступили Tom Fall, Omnia, Max Freegrant та Dart Rayne.

Інформація про відміну виступу чотири рази діджея номер один у світі викликала масу негативу як під час фестивалю, так і після його закінчення. І це не дивно, адже переважна більшість йшла саме на Armin Van Buuren. Організатори виступу, що так і не відбувся, в обличчі генерального директора VIRUS Music Діми Феліксова, вибачились перед відвідувачами та пообіцяли якнайшвидше таки привезти Арміна до Львова.

Вирішив сходити на Godskitchen у Львові

Цікаво, як буде вирішено це питання фінансово. З одного боку, щоб загладити свою “провину” організаторам варто дарувати безкоштовний вхід на новий виступ Armin Van Buuren для людей, що так і не побачили зірку 23 серпня. З другого боку, робити повністю збитковий івент теж нікому не вигідно. Як виплутаються з цієї пастки Virus Music і чи приїде таки Армін до Львова – про це ми довідаємось лише згодом. А поки – радіємо життю і готуємось до виступів Tiesto у Києві та Paul Van Dyk у Льові та Києві.

music-blog.com.ua

Схожі статті

Теги: , , ,

Armin Van Buuren, Tiesto, Ferry Corsten: Підпишись на оновлення по RSS!