ASOT 500: розклад

ASOT 500

500-й епізод радіошоу “A State Of TranceArmin Van Buuren вирішив відсвяткувати з неабияким розмахом. Цього разу святкування ASOT 500 відбуватиметься на 5 континентах: Африка, Південна Америка, Північна Америка, Австралія та Європа.

Разом з Armin Van Buuren до святкування приєднається багато відомих діджеїв, ось лише деякі імена: Above & Beyond, Gareth EmeryDash Berlin, Markus Schulz, Ferry Corsten, ATB, John O’Callaghan, Cosmic Gate, Paul Oakenfold, Roger Shah, Rank 1. Всіх учасників ASOT500 дивимось далі у розкладі святкування.

Послухати святкування ASOT 500 в реальному часі можна буде на офіційному сайті – www.astateoftrance.com

Офіційний хеш-тег для твіттера – #asot500

A State Of Trance 500 розклад:

Capetown 17-03-2011 (special ASOT 500 broadcast event)
20:00-21:00 Blake Jarrell
21:00-22:00 Protoculture
22:00-23:00 Leon Bolier
23:00-00:00 Jorn van Deynhoven
00:00-01:00 Lange
01:00-02:00 Armin van Buuren

Johannesburg 19-03-2011
20:00-21:00 Armin van Buuren live from the studio
21:00-22:00 Blake Jarrell
22:00-23:00 Protoculture
23:00-00:00 Lange
00:00-02:00 Armin van Buuren
02:00-03:00 Leon Bolier
03:00-04:00 Jorn van Deynhoven

Miami 27-03-2011
Час виступів уточнюється

Alex M.O.R.P.H
Armin van Buuren
ATB
Cosmic Gate
Ferry Corsten
Gareth Emery
Marcus Schossow
Sander van Doorn

Buenos Aires 02-04-2011
20:00-21:15 Heatbeat
21:15-22:30 Jochen Miller
22:30-00:00 Dash Berlin
00:00-01:30 Markus Schulz
01:30-03:30 Armin van Buuren
03:30-04:45 John O’Callaghan
04:45-06:00 W&W

Den Bosch 9-04-2011
A State of Blue
21:00-22:00 Mat Zo
22:00-23:00 Arty
23:00-00:30 Markus Schulz
00:30-02:00 Above & Beyond
02:00-04:00 Armin van Buuren
04:00-05:30 Gareth Emery
05:30-07:00 W&W

A State of Green
21:00-22:00 Ashley Wallbridge
22:00-23:00 Arnej
23:00-00:00 Andy Moor
00:00-01:15 Cosmic Gate
01:15-02:30 Aly & Fila
02:30-04:00 Paul Oakenfold
04:00-05:00 John O’Callaghan
05:00-06:00 Roger Shah
06:00-07:00 Sean Tyas

A State of Yellow
22:00-23:00 Eco
23:00-00:00 Alex M.O.R.P.H.
00:00-01:00 Menno de Jong
01:00-02:00 Rank 1
02:00-03:00 Sied van Riel
03:00-04:00 Myon & Shane54
04:00-05:00 Giuseppe Ottaviani
05:00-06:00 Daniel Kandi

A State of Orange
22:00-23:00 Ummet Ozcan
23:00-00:00 Tenishia
00:00-01:00 Orjan Nilsen
01:00-02:00 Max Graham
02:00-03:00 Ben Gold
03:00-04:00 Signum
04:00-05:00 Robert Nickson
05:00-06:00 Claudia Cazacu

A State of Red
21:00-23:00 SEAT’s NEXT DJ
23:00-00:00 Estiva
00:00-01:00 Bart Claessen
01:00-02:00 Jon O’Bir
02:00-03:00 Sophie Sugar
03:00-04:00 First State
04:00-05:00 Marc Simz
05:00-06:00 Rafaël Frost

Sydney 16-04-2011
21:00-22:00 Shogun
22:00-23:15 tyDi
23:15-00:30 Menno de Jong
00:30-01:45 Aly & Fila
01:45-03:00 Alex M.O.R.P.H.
03:00-06:00 Armin van Buuren

Схожі статті

Теги: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

Armin Van Buuren, Tiesto, Ferry Corsten: Підпишись на оновлення по RSS!

4 коментарів до “ASOT 500: розклад”

  1. Юрко says:

    Слухав вчора – сподобались Lange і Armin van Buuren

  2. bublegum says:

    Тільки говорили вони багато. Сам прикол буде в Маямі.

  3. Юзер says:

    Весь цвіт транс-музики! Нема хіба Пола ван Дайка

  4. Адольф says:

    Вечер обещает быть интересным

Коментувати