ASOT400: підведемо підсумки

В неділю 19 квітня о 21 годині за Київським часом закінчилась безперервна 72-годинна радіотрансляція такої незвичної і одночасно грандіозної події як ASOT400. Оскільки я, як і більшість українців, в цей час святкували Великдень, то часу написати про цю подію не було. Тому, лише зараз підведу підсумки цього грандіозного шоу.

logoasot
72 години безперервного мовлення в інтернет. Спеціально був створений радіоканал, прослуховувати який могли усі охочі, підключені до мережі Інтернет. Хоча даних по кількості слухачів я не маю, я майже впевнений, що радіо ASOT400 на 72 години стало одним з найрейтинговіших в історії радіо!

52 всесвітньовідомих Dj-ї грали свої сети спеціально для слухачів ASOT 400. 17 з них виступали з живими (live) сетами в клубах, де проводилось святкування. Серед найвідоміших діджеїв, що відгукнулись на запрошення Armin Van Buuren, слід відзначити таких:

  • Markus Schulz – DJ #8 у світі 2008 року за версією DJmag (надалі використовується цей же рейтинг). Веде своє радіошоу “Global DJ Brodcast” на тій же Trance-хвилі DI.FM щочетверга перед A State Of Trance Арміна)
  • Ferry Corsten – DJ #6 у світі, недавно приїжджав до України
  • Above & Beyond – DJ #4 у світі – швидше за все будуть в Україні у липні на Global Gathering
  • Cosmic Gate – недавно вийшов їх новий альбом “Sign Of The Times”
  • Kyau & Albert – #22 у світі, також були недавно в Україні – виступали на одній сцені разом з Феррі
  • Arnej – улюбленець Арміна
  • Blake Jarrell – був разом з Armin Van Buuren на Godskitchen Urban Wave @ Kyiv 14.02.2009 Тільки нещодавно випустив компіляцію “Concentrate 2009″ – одна з пісень що в неї входить, – Arnej feat. Josie “Strangers We’ve Become (Blake Jarrell Remix)”, – на даний час є одним з моїх улюблених треків
  • ну і звичайно ж сам Armin Van Buuren, якого представляти не потрібно – #1 і винуватець всього торжества

3 країни, 3 міста, 3 клуби прийняли у себе свято – Німеччина Club Butan Wuppertal, Англія Club Air Birmingham і Голандія Maassilo Rotterdam.

Як не дивно, були і певні проблеми: Daniel Kandi загубив свій паспорт, а Aly з єгипетського тренс-дуету Aly & Fila через проблеми з візою не потрапив на івент.

Але загалом все пройшло незабутньо, живі відеотрансляції з тансполів ASOT400 впродовж трьох ночей збирали мільйони прихильників по всьому світу біля екранів своїх комп’ютерів (дехто збирався компаніями і влаштовував такі-собі міні вечірки). Тож подякуємо Арміну за чудову атмосферу, гарну музику і незабутні емоції! Thanks Armin!

P.S.: І вмикаєм радіо щочетверга о 21:00 годині (в Україні), щоб послухати нову порцію найсвіжіших новинок Trance музики в A State Of Trance!

Схожі статті

Теги: , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

Armin Van Buuren, Tiesto, Ferry Corsten: Підпишись на оновлення по RSS!