Atb & Benny Benassi @ Godskitchen 11 - 13.03.2010 @ Kiev, IEC

Перший Godskitchen Urban Wave в Україні у 2010 році відбудеться 13 березня в Києві – в МВЦ.

Як завжди, декорації фестивалю занурять вас в атмосферу неземного свята. Godskitchen Urban Wave 11 вкотре здивує вас і підніме планку сучасного рейву ще вище! Неперевершені враження та ейфорія забезпечені!

Цього разу line-up очолять всесвітньовідомі Dj-ї ATB і Benny Benassi.

ATB (Андре Таннебергер) – неперевершений музикант, який вже понад 10 років перебуває на хвилі успіху і популярності. Мабуть, кожен любитель танцювальної музики знайомий з творчістю ATB, будь то тридцятирічний сім’янин або ж студент, який тільки починає знайомство зі світом електронного саунду. У своїх хітах ATB використовує чарівний вокал і музику, яку хочеться наспівувати. Завдяки цьому він і підкорив континенти по обидва боки Атлантики. У лютому Андре дасть 6 концертів в рамках туру по США і весною повернеться до Європи, де 13 березня його гаряче, як ніде на планеті, зустрінуть у Києві на Godskitchen Urban Wave 11.

Benny Benassi (Бенні Бенассі) – засновник цілої епохи електронної музики. Його Satisfaction став одним із найбільш упізнаваних треків за всю історію клубної культури, а ремікс на трек “Bring the Noise” від Public Enemy отримав Grammy в 2007 році. Вже кілька років Benny Benassi залишається кращим діджеєм Італії та входить до світової еліти. При цьому він не зупиняється на досягнутому і раз по раз видає хіти, які потрапляють в європейські та американські чарти. Останні його ремікси на I Will Be Here (Tiesto & Sneaky Sound System) і Celebration (Madonna) знаходяться в гарячій ротації на провідних танцювальних радіостанціях планети.

Відзначайте: Godskitchen Urban Wave 11 – 13 березня 1010 року, Київ, МВЦ, ATB, Benny Benassi, Spartaque, Chief_MC, Denis Dynamite та переможці конкурсу від Urban Wave.

Godskitchen Urban Wave – це фестиваль, який не можна пропускати!

Квитки за спеціальними цінами (200 грн.) – Вже у продажу.

Зверніть увагу, що з 1-го лютого вартість стандартного квитка складе 240 грн.

В офісі VIRUS Music надається 10% знижка на квитки: власникам Urban Wave Community Card, TopDJ Card, пред’явникам квитка на будь-який попередній Godskitchen Urban Wave, а також пред’явникам квитка на День народження Kiss FM 19 лютого.

Відео про ATB & Benny Benassi @ Godskitchen Urban Wave 11:

Схожі статті

Теги: , , , , , , ,

Armin Van Buuren, Tiesto, Ferry Corsten: Підпишись на оновлення по RSS!