Arty: біографія

Артем Столяров, він же Arty – музикант і DJ з міста Енгельса, Саратовської області, Росія. Свій музичний шлях він почав у 2009 році і менше ніж за рік досяг величезних успіхів на світовій танцювальнії сцені.

Його треки та ремікси видаються на найбільших світових лейблах, таких як Armada, Flashover, Black Hole Recordings та ін. Він отримує підтримку від “топових” діджеїв і артистів по всьому світу, в їх числі Armin van Buuren, Paul van Dyk, Ferry Corsten, Above & Beyond, ATB і багато інших.

Музика Артема постійно звучить у найвідоміших радіо-шоу планети: “A State of Trance“, “Club Life”, “Trance Around The World”, “Vonyc Sessions”. Реліз “Vanilla Sky”, що вийшов у червні 2009 року на “Enhanced Recordings”, був визнаний найкращим прогресів-релізом місяця за версією легендарного журналу “DJ MAG“.

Його треку “Absynthe” була надана честь відкривати найбільший у світі танцювальний фестиваль електронної музики “Sensations White 2009″. А сингл “Bliss”, виданий під альтернативним аліасом “Alpha 9″, пролунав у всіх найбільших радіо-шоу, потрапив в чарти до Ferry Corsten і Andy Moor, дістався до вісімнадцятого рядки “Beatport Trance Top 100″ і четвертий рядки “Audiojelly Progressive Top 100″, а також разом з іншою роботою Arty “Gentle Touch” вийшов на компіляціі “ATB The DJ 5″.

2011 року Arty виступить в Україні, на Global Gathering 2011