Dash Berlin: біографія

Біографія Dash Berlin. фотоКолектив, що несподівано увірвався в трансове життя і в хорошому сенсі слова зніс дах не одній тисячі шанувальників, складається з трьох музикантів. Ви вважаєте, що вони, будучи невідомими, вирішили зібратися десь у домашній студії і записати пару хітів, які підкорили світ? А от і ні! Кожен з цих трьох учасників Dash Berlin має за плечима величезний досвід роботи у танцювальній індустрії. Як не дивно, не дивлячись на німецьку назву проекту, всі учасники колективу – голландського походження, що зараз і не дивно для трансових музикантів.

Перші двоє учасники Dash Berlin – Eelke Kalberg і Sebastiaan Molijn – встигли попрацювати в таких відомих колективах, як Alice Deejay і Candee Jay (до речі, в останньому вони працювали з чарівною голландської вокалісткою Ilze Jansen, навіть планували випустити альбом, але щось не зрослось…), а починали більше десяти років тому з хардкорних проектів. Хлопці мають за плечима величезний багаж досвіду і безліч випущених релізів. Можна сказати, це – солодка парочка в нашому тріо – разом вони довгий час виступали і творили під різними ніками – Dimorphic, Kalberg & Molijn, Psychonaut і в багатьох інших проектах. До речі, любителі музики зі стажем можуть згадати релізи, що вже стали класичними Solid Sessions feat. Pronti & Kalmani – Janeiro або ремікси цих двох хлопців на Armin Van Buuren – Communication Part 2, Libra pres. Taylor – Calling Your Name і Vengaboys – Boom, Boom, Boom, Boom!! А зі скількома знаменитостями їм довелося попрацювати, допомагаючи створювати шедеври музичного мистецтва, вони й самі вже не пригадають! Взяти хоча б того ж Sander Kleinenberg, разом з яким готувалися вибухові “The Fruit” і “This Is Miami”! А ремікси на поп-і underground зірок, таких як Justin Timberlake, Janet Jackson, BT, Usher, NERD & Lenny Kravitz, Junkie XL, Royksopp, Mylo, Annie Lennox і інших – цей досвід дорого коштує!

Третій учасник Dash Berlin – Jeffrey Sutorius з Гааги, він же в недалекому минулому – Jeff Bounce, видається з 2003 року і до недавнього часу відрізнявся нахилами у бік хардкору та хауса. Ось він-то, якраз, і є фронт-меном колективу, засновником нової саунд-концепції і зараз їздить по світу, показуючи у найвіддаленіших куточках планети, де ж знаходиться цей самий Dash Berlin.

Колективне співробітництво почалося з експериментальної спроби створити нову роботу, що одержала назву “Till The Sky Falls Down“, яка незабаром вийшла на Captivating Sounds у вокальній та dub-версії. Експеримент вдався на славу, і після гучного ходи по всіх хіт-парадах і треклістах практично всіх найкращих діджеїв світу композиція осіла у всіх підсумкових річних міксах за 2007 рік. Тривалі суперечки про те, яка з версій треку краща – з вокалом чи без, тільки зміцнили армії шанувальників проекту, що розростаються просто на очах! Потрібно відзначити, що істотну підтримку хлопцям справив на той момент вже перший у світі діджей за версією DJMag Armin van Buuren, що включив його у свою компіляцію Universal Religion Chapter 3 і підписав реліз до виходу на лейблі Armada, з яким проект працює і понині.

Успіхом хлопці насолоджувалися з пів-року, після чого в результаті співпраці зі злагодженим, відомим своїми ліричними роботами колективом Matt Cerf, Shawn Mytiska & Jaren виникла маш-ап, в результаті оформлений як ремікс, на роботу “You Never Said“. І знову успіх – ремікс виявився цікавішим оригіналу і став основним у літньому релізі 2008 року. Після цього колесо фортуни закрутилося ще швидше – їм пропонують стати авторами міксу для серії Worldwide Trance Sounds для лейбла Armada, і Jeff Sutorius з успіхом справляється з цим завданням. Приблизно в цей же час потужна колаборація з Cerf, Mytiska & Jaren дає черговий відмінний результат – трек “Man On The Run“, і він незабаром стає Future Favorite в 381-му ASOT-і! Його вихід на лейблі Armada відбудеться в середині лютого 2009 року. Тим часом проект Dash Berlin номінований на отримання International Dance Music Awards в категорії Best Break-Through Artist.

2009 року Dash Berlin випустив свій дебютний альбом The New Daylight.
Dash Berlin - The New Daylight

Виходить, що побувати на Берлінській даху – це і є запорука успіху?!

7 березня Dash Berlin приїжджає до України, також на сайті проекту запланований концерт у києві 23 травня 2010:

5.23.2010 International Exhibition Centre Kiev, Ukraine

2.10.2010 – Dash Berlin виступив у Києві разом з Cosmic Gate та Fatboy Slim

Також ви можете переглянути відеокліпи Dash Berlin
та всі статті про Dash Berlin.