Ferry Corsten: біографія

Ferry CorstenСвій перший запис Ferry Corsten створив у віці 16 років, проте офіційно вважається, що його кар’єра почалася у 27-річному віці. На свою першу музичну клавіатуру Феррі накопичив гроші займаючись мийкою автомобілів, після чого почав міксувати аудіо касети і продавати сусідським хлопцям. Пізніше почав давати живі подання зі своїм другом Робертом Смітом, за які навіть отримав у 1989 році нагороду «De Grote Prijs van Nederland». Сингл «Don’t Be Afraid», був першим з синглів Феррі, які отримали місце в чартах . Сингл був випущений під псевдонімом Moonman.

У лютому 1999 року другий сольний проект Ferry Corsten під назвою System F випускає альбом “Out of the Blue». Альбом, мелодійний ритм якого став популярним на танцювальних майданчиках по всьому світу, потрапляє у двадцятку кращих синглів Великобританії. Наступний сингл «Cry», створений Феррі разом із своїм другом Робертом Смітом, потрапляє в UK Top 20.

Набираючи обертів популярність Ferry Corsten наприкінці 90х, супроводжується спільними проектами з відомими діджеями і музикантами, такими як DJ Tiesto (Gouryella), Vincent de Moor, Robert Smit. Трек «Gouryella», випущений проектом Gouryella, отримує 15е місце в UK Top 20 і завойовує місця в хіт-парадах по всьому світу.

У 1999 році Феррі присуджують звання «Продюсер року» на Ericsson Muzik Award в Лондоні. У 2000 році Ferry Corsten отримує престижну нагороду «Silver Harp» за значний і видатний внесок у музику Нідерландів.

З цього часу Ferry Corsten займається тільки електронною танцювальною музикою. Десять його танцювальних треків отримують «Золотий статус». У 2003 році Ferry Corsten бере участь у створенні реміксів пісень популярної японської співачки Ayumi Hamasaki. Ремікс на пісню Ayumi Hamasaki «Connected» випускається в Німеччині окремим синглом і розходиться тиражем 4 мільйони копій.

У 2004 році Ferry Corsten випускає альбом вже під своїм ім’ям. Вперше він його представляє під час свого 8-годинного сету в Heineken Music Hall перед аудиторією в 4500 чоловік.

У 2005 році Ferry Corsten засновує свій власний лейбл звукозапису Flashover Recordings, під яким в 2006 році випускає свій новий альбом «LEF».

18 квітня 2007 живий виступ Феррі Корстен транслюється в 130 країнах світу по каналах WorldSpace Satellite Radio, XM Satellite Radio, AOL і Direct TV. 4 липня 2007 Ferry Corsten представляє своє радіошоу «Corsten’s Countdown», в якому грає найбільш популярні електронні танцювальні композиції. Шоу Ferry Corsten транслюється в багатьох країнах.

Ferry Corsten гастролює по багатьох країнах, зокрема і в Україні.

Ви можете переглянути відеокліпи Ferry Corsten.