Marcus Schossow: біографія

Marcus Schossow – найращий ді-джей Скандинавії, входить до сотні найкращих діджеїв ТОР 100 DJ MAG.

Маркус Шоссоу – молодий, талановитий ді-джей і продюсер зі Швеції. Друзі описують Маркуса як людину, яка нестандартно мислить і дотримується дивної моди.

Його стрімка карєра взяла свій початок у 2007-му році з треку “Mr. White” в якому злились футуристичний техно, з брудним хаусом та витончений транс, його звук автоматично став привабливим для цілого ряду ді-джеїв та музичних фанів. Маркус є частиною гарячого, нового, елітного набору молодих ді-джеїв, і продюсери з танцполів по всьому світу вимагали його присутності і його дивовижних міксів.

Global Underground, Coldharbour Recordings, Spinnin ‘, Black Hole – найбільші лейбли вишикувалися в чергу за новими роботами Маркуса.

Tiesto, Steve Angello & Sebastian Ingrosso, Duderstadt, Leonid Rudenko, Underworld, Veracocha – далеко не повний список артистів, чиї творіння пройшли обробку “звуком Шоссоу”. Ремікси Маркуса – окрема стаття в його творчості, і практично кожен з них перевершує оригінальні версії – як мінімум, за оригінальністю звучання.

Progresia and Tone Diary – його проекти, які підкреслюють його унікальне звучання. У свої 22 він заручився підтримкою більшості топових музикантів світу.

У планах Marcus Schössow – стати №1 у світі (а як же!), ну і звичайно ж ще більше оригінальних і неординарних робіт, а також виступів у всіх куточках планети. Вже зараз йому пророкують славу одного з найкращих музикантів-електронщиків нашої планети!

Цікавий факт: 2008 року Marcus Schossow випустив компіляцію під назвою “Tone Diary Presents: Ukraine“, кожен з двох CD якої починається з українських віршів, один них – “Любіть Україну” Володимира Сосюри!

11.11.2010 Marcus Schossow виступить у Львові

Marcus Schossow біографія