Paul Van Dyk: біографія

Народився Paul Van Dyk 16 грудня 1971 року в місті Eisenhutten, НДР, і виріс в атмосфері соціалізму. Незважаючи на обмежені можливості пізнавати світ, він говорить, що мати виховувала його на стільки незалежно, на скільки це було можливо за залізною завісою.

Біографія Paul Van Dyk. Фото

1990/91 року Paul Van Dyk, маючи 19 років, приїхав до Берліну, де саме розвивалась клубна сцена. Він обійшов всі клуби Берліна і дійшов висновку, що “вони грають більш тяжкі речі, типу техно-трансу”. Пол завжди хотів включити сердечність і емоції в музику, тому став грати сам. Знайомі дівчата порадили йому звернутись до промоутера “Dubmission parties” – так у нього з’явився шанс грати в клубі “Turbine” 1991 року. Одного разу його запитали, як він потрапив в DeeJaying, він відповів на свій лад – “на таксі”. Як тільки Пол почав грати, він відразу знайшов свій оригінальний звук. Цей звук зробив його відомим на весь Берлін, і провів його через усі найпопулярніші клуби міста, такі як “Tresor” та “E-Werk”. Згодом він брав участь у щомісячних вечірках з такими ді-джеями як Carl Cox, Sasha або John Digweed.

1992 року Пол був у тісному контакті з Cosmic Baby. Результатом цього співробітництва став проект Visions of Shiva. Під цим іменем вони випустили сингли “Perfect Day” та “How Much Can You Take?”. Обидва стали дуже популярними clubhits.

Тим часом репутація Пола вийшла далеко за межі Німеччини. Він виступає на найкращих танцполах у найбільших містах землі.

1994 року виходять перші сингли з його ім’ям: “The Green Volley” та “Pump This Party”. Потім з’являється його перший альбом “45 rpm”. Тут він виразив своє емоційне розуміння електронної танцювальної музики в пісні “Emergency”, що вийшла як сингл 1995 року.

Біографія Paul Van Dyk. Фото

Наступний альбом “Seven Ways” (1996) він підтримав супер клабтуром. Відео на сингл “Forbidden Fruit” частенько крутили на MTV та VIVA. 1998 року вийшла ретроспектива його творчості за 1992-1997 роки у вигляді альбома “Persective”.

2000 року виходить альбом Paul Van Dyk “Out There And Back”. Дві пісні, що виходять окремими синглами в 2000/2001 роках- “Tell Me Why (The Riddle)” та “We Are Alive” – користуються дуже великою популярністю, і їх можна почути в найкращих клубах Європи та інших континентів.

2003-2004 роки для Paul Van Dyk були дуже важкими. Окрім різноманітних виступів у клубах і на різних фестивалях, він випускає три сингла та кліпи на пісні “Nothing But You”, “Time Of Our Lives” та “Crush”, а також альбом “Reflections”. Та його робота не є даремною – його нарешті визнають найкращим ді-джеєм у світі, а його альбом займає перші сходинки в танцювальних хіт-парадах. Сам Пол щодо його нагородження без зайвої скромності каже: “Я це заслужив, все це завдяки великій праці”.

2007 року вийшов п’ятий за рахунком студійний альбом Пола Ван Дайка під назвою “In Between”.

Зараз Paul Van Dyk продовжує свою кар’єру ді-джея, і далі залишається очікуваним гостем на всіх вечірках, чи то Miami, Ibiza чи на фестивалях рідної Німеччини, таких як Love Parade (до 2010 року) або Mayday.

Вихід наступного студійного альбому Paul van Dyk під назвою “Evolution” заплановано на 21 лютого 2012 року. В підтримку альбому пройде світове турне під назвою Evolution World Tour. В рамках туру Paul van Dyk виступить у Львові 10 лютого 2012.

Історія успіху Paul Van Dyk:

12 червня 2010 відбувся виступ Paul Van Dyk у Києві.