Blank & Jones у Львові @ Lemberg 12.12.2009

Blank & Jones @ Львів, ВЦ Лемберг 12.12.2009

В суботу 12 грудня 2009 року у Львові відбулась надзвичайно очікувана любителями електронної музики подія – виступ легендарних німецьких діджеїв Blank & Jones. Вечірка повинна була відбутись ще 17 листопада, та у зв’язку з епідемією “свинячого” грипу дату її проведення було перенесено на 12 грудня. Івент, що відбувся у виставковому центрі Lemberg, зібрав під своїм дахом за приблизними підрахунками 4,5 – 5 тисяч прихильників електронної музики.

Blank & Jones були не єдині, хто виступали перед публікою – до і після них львівських клабберів розважали відчизняні діджеї, такі як Tonika, Derrick, Van Gogh, Garry Shumoff, Paul Wheaten, Buratino, t-one та Paul Korff.

Свій сет Blank & Jones розпочали грати рівно о 1-й годині ночі, і тривав він 2 години – до 3-ї. На радість клабберам діджеї зіграли популярні треки, які вони частенько останнім часом виконували у своєму щотижневому радіошоу “The Mix” – Sasha vs. Martin Roth “Burma”, Wippenberg “Pong”, а також нова версія “The Night Starts Here”, що увійде до нового альбому Blank & Jones “Eat Raw For Breakfast“, який вийде 18 грудня 2009 року. Крім цих хітів публіці припав до душі трек Tiesto “Love Comes Again”, під який весь танцпол заспівав в унісон! Варто відзначити також виконання таких хітів, як “The Nightfly” та “Beyond Time”, – саме з цих пісень у багатьох і почалось знайомство з творчістю Blank & Jones. Словом, львів’янам виступ німецьких тренсерів припав до душі!

З іншого боку, і Blank & Jones були вражені теплотою, з якою їх зустріла львівська публіка – варто лише згадати скандування фанатами “Blank & Jones! Blank & Jones! Blank & Jones!” під завісу виступу діджеїв. Захоплення львівським прийомом доводить і фраза у офіційних Фейсбуку/Твіттері артистів:

Blank and Jones Lviv Twitter

А ще діджеї не соромились власноруч фільмувати українську публіку на телефон, – ось результат:

Тож залишається констатувати, що виступили Blank & Jones дуже навіть успішно.

Ще одна річ, про яку необхідно згадати – організація виступу. Рекламна кампанія в підтримку виступу Blank & Jones у Львові проводилась досить масштабно, – на неї було витрачено чимало коштів, з огляду на величезну кількість зовнішньої реклами по Львову, – і, судячи з відвідуваності заходу, успішно!

Але от щодо організації самого виступу, тут організаторів потрібно покритикувати, адже була одна річ, яка підпортила гарну атмосферу вечора – це гардероб. Люди, які прийшли після 10-11 години вечора, – а це ледь не половина всіх відвідувачів заходу, – не змогли здати верхній одяг до гардеробу. Врезультаті, їм довелось танцювати в куртках або залишати їх на свій страх і ризик десь неподалік. Відсутність місць у гардеробі пояснювалась тим, що організатори не розраховували на таку кількість відвідувачів. Ну що ж, будемо сподіватись, що наступного разу такі речі будуть враховуватись.

Та незважаючи на недоліки, вечір вдався на славу і відвідувачі отримали масу позитивних емоцій. А окрім цього є ще одна річ, що тішить: виступ Blank & Jones у Львові показав своєю відвідуваністю, що львів’яни люблять та готові відвідувати шоу такого масштабу! А там, де висока відвідуваність, там і хороша рентабельність для організаторів. Тому будемо сподіватись, що надалі відомі діджеї будуть приїжджати до Львова частіше. Ну і побажаємо львівським івент-компаніям взяти максимум досвіду з цього заходу та вдало конкурувати хоча б на ринку Львова з київськими VIRUS Music та AM:PM.

І на десерт – фото з виступу Blank & Jones у Львові @ ВЦ Lemberg 12.12.2009 (усі фотографії – by AleXxL та by Андрій Галазика – взято з clubbing.in.ua):

Blank & Jones @ Львів, ВЦ Лемберг 12.12.2009

Blank & Jones грають свій 2 годинний сет

Blank & Jones @ Львів, ВЦ Лемберг 12.12.2009

Здається, діджеї не менш щасливі за фанатів

Blank & Jones @ Львів, ВЦ Лемберг 12.12.2009

На виступі Blank & Jones у Львові зібрались близько 5000 людей

Blank & Jones @ Львів, ВЦ Лемберг 12.12.2009

Ну яке ж шоу без лезерів

Blank & Jones @ Львів, ВЦ Лемберг 12.12.2009

Якісне освітлення освітило ВЦ Lemberg в ніч на Андрія

Blank & Jones @ Львів, ВЦ Лемберг 12.12.2009

Blank & Jones грають на апаратурі від Apple

Blank & Jones @ Львів, ВЦ Лемберг 12.12.2009

Piet Blank – вигляд з-за спини

Blank & Jones @ Львів, ВЦ Лемберг 12.12.2009

Jaspa Jones заводить публіку

Blank & Jones @ Львів, ВЦ Лемберг 12.12.2009

Діджеї пішли в натовп

Автор: Роман Голубовський

Схожі статті

Теги: , , , , , , , , , ,

Armin Van Buuren, Tiesto, Ferry Corsten: Підпишись на оновлення по RSS!

6 коментарів до “Blank & Jones у Львові @ Lemberg 12.12.2009”

  1. [...] UPD: Переглянути звіт про виступ Виступ Blank & Jones у Львові [...]

  2. [...] UPD2: Звіт про виступ Blank & Jones у Львові 12 грудня 2009 року! [...]

  3. [...] Масштабні танцювальні івенти: виступи Armin Van Buuren та Tiesto у Києві та Blank & Jones у Львові [...]

  4. [...] івент такого масштабу у Львові (перший – виступ Blank & Jones), і якщо порівнювати організацію, то можна з [...]

  5. [...] Blank & Jones @ Львів, ВЦ Lemberg 12.12.2009 – Звіт [...]

  6. [...] Хороші ді-джеї готові приїжджати до Львова: Tomcraft, Westbam, Blank & Jones, ATB, David Forbes, Tiesto, а тепер ще й Marcel Woods та Kyau & [...]

Коментувати