Fatboy Slim, Sasha, Sander van Doorn @ Одеса

У самий розпал літа 2011 – 8 липня – Одеса перетвориться на центр танцювальної культури України. В “південній столиці” відбудеться танцювальна подія небувалого масштабу. Відразу три легендарних для танцювальної музики постаті відвідають Одесу – Fatboy Slim, Sasha та Sander Van Doorn.

На один день площа одеського Морвокзалу стане “точкою збору” для всієї прогресивної молоді країни, адже це унікальний шанс вирватися із задушливого міста, поєднати літній відпочинок, музику, танці, вільне спілкування і стати учасником грандіозного фестивалю під відкритим небом – це буде Open-Air.

Жителі півдня вже в захваті від того, що їхнє місто знову стане епіцентром такого масштабного події, а жителі інших міст подумки уявляють себе у всіма улюбленої Одесі, адже якщо задуматися – це так близько, на відстані всього декількох годин шляху!

Fatboy Slim – легендарний британський музикант, чи не найяскравіший представник стилю “Breakbeat” відомий нам такими хітами як “Rockafeller Skank”, “Right Here, Right Now”, “Star 69″, “Praise You” та іншими. Fatboy Slim знову повертається до України.

Sasha – британський діджей та продюсер, засновник стилю Progressive House. 2000 року Sasha посідав першу сходинку рейтингу DJ Mag; у цьому рейтингу він займає високі позиції з часу заснування рейтингу (1997 рік) і до тепер.

Sander Van Doorn – голандський діджей/продюсер, що так полюбився любителям Trance-музики. У рейтингу Top 100 DJ’s з 2006 року, зараз посідає 12 позицію. Sander Van Doorn є одним з любимчиків української публіки.

Метою організаторів фестивалю – промоутерської компанії Qiev Dance та ведучого концертного агентства “Прем’єра” завжди була якісна організація заходів, а це потребує терпіння і витримки, якими, впевнені, ви володієте! Ваші томління будуть винагороджені – обіцяють організатори!

Починаючи з 6 квітня в попередній продаж надійдуть перші квитки (limited edition) категорії STANDART. Перші 250 квитків за спеціальною ціною – 200 грн. Потім у продаж надійде лімітована партія 1000 квитків по 250 грн.

Замовлення квитків за
телефоном: +38 (044) 502-34-64

Схожі статті

Теги: , , , , , , , , , , , ,

Armin Van Buuren, Tiesto, Ferry Corsten: Підпишись на оновлення по RSS!