global-gathering-2011-plakat

Вже раніше ходили чутки, що на цьогорічному ювілейному п’ятому Global Gathering в Україні виступатимуть Tiesto та Markus Schulz. І от, тепер в інтернеті з’явилась фотографія, на якій зображено плакат Global Gathering 2011, з іменами цих двох топ-діджеїв. Якщо інформація підтвердиться, на найбільшому Open-Air-і літа в Україні виступатимуть відразу троє діджеїв із топ-десятки світового рейтингу DJ Mag Top 100!

На офіційному сайті івенту відомостей про це немає.  Крім вищеназваних артистів та вже названих організаторами, на плакаті можна побачити також такі імена як Richie Hawtin, Panacea, Spartaque, Anna Lee, Tapolsky, Gortchitza, Smart Apes, Omnia та інші.

Global Gathering – фестиваль електронної музики родом з Англії, який вже 4 роки поспіль відбувається в Україні, збираючи до 15 тисяч людей під відкритим небом. На Глобал Гезерін щороку виступають світові топ-діджеї – від Armin Van Buuren до David Guetta. Ювілейний п’ятий фестиваль Global Gathering 2011 відбудеться 9 липня у Києві на аеродромі Чайка.

Схожі статті

Теги: , , , , , ,

Armin Van Buuren, Tiesto, Ferry Corsten: Підпишись на оновлення по RSS!

Коментувати