Godskitchen Urban Wave @ Київ, МВЦ 23-10-2010: Markus Schulz, Sander Van Doorn, James Zabiela23 жовтня 2010 року у столичному МВЦ відбудеться черговий Godskitchen Urban Wave. Склад учасників вражає: два з трьох хедлайнерів входять до Топ 10 найкращих діджеїв світу – Markus Schulz та Sander Van Doorn. А третій учасник не менш легендарна особистість – James Zabiela.

Markus Schulz
Автор альбомів-бестселерів, законодавець трендів в світі прогрессив-транс музики, власник шановного і сильного лейблу Coldharbour, автор одного з найпопулярніших радіошоу світу The Global DJ Broadcast. Це лише частина того, завдяки чому Маркус Шульц є однією з ключових фігур Олімпу електронної сцени. Його популярність приголомшує! Більше 200 гастролей щорічно, виступи на найбільших танцювальних фестивалях світу і в культових клубах на всіх континентах. Маркус – справжній герой сучасності та улюбленець публіки.

Sander Van Doorn
Стрімко увірвавшись в першу десятку рейтингу DJMag, цей голландський музикант і не думає зупинятися! Кожен його реліз піднімається на перші позиції beatport.com, а ремікси на пісні Robbie Williams, Depeche Mode і The Killers вривалися в європейські денс-чарти. Сандер продовжує отримувати міжнародні премії і нагороди: «Прорив року» та «Кращий андеграунд трек» на IDMA, «Кращий електро-хаус DJ» на IbizaAwards 2009. Кожен рік Сандер Ван Дорн виступає перед більш ніж мільйоном людей, очолюючи фестивалі від Sensation і Global Gathering, Trance Energyі Mystery Land до резидентства в клубі Cream (Ibiza).

James Zabiela
Людина-оркестр, якого поважають за шалену техніку і майстерність. У його арсеналі таку кількість фірмових прийомів і трюків, якого вистачило б дюжині діджеїв. Кожен сет Джеймса неповторний і унікальний, імпровізація з використанням ефекторів і програм доповнюється харизмою і драйвовим поведінкою за пультом. Часто він зізнається, що не відмовився б від додаткової пари рук, щоб втілювати в життя своє незвичайне бачення діджеїнгу.

Перші, найвигідніші квитки з’явилися у продажу 6-го вересня за неймовірно низькою ціною: 170 грн. А при покупці відразу двох квитків можна отримати додаткову знижку: 2 квитка всього за 320 грн.

Організатором виступає компанія VIRUS Music при партнерстві Urban Wave.
23 жовтня 2010
Київ, МВЦ (2-ий павільйон)
20:00-06:00

Схожі статті

Теги: , , , , , , , , , , ,

Armin Van Buuren, Tiesto, Ferry Corsten: Підпишись на оновлення по RSS!