Казантип 2011 (Z19) – Line Up

Цього року республіка Казантип з’являється на карті з 30 липня по 27 серпня. У цю суботу (6 липня) відбудеться офіційне відкриття Z19. Каzантип проходить щорічно в Криму під відкритим небом на березі Чорного моря. Місце розташування – село Поповка, що знаходиться в 30 км. від Євпаторії. Це країна шалених вечірок і живої музики, танців і найкращого у світі відпочинку…

Там багато сонця, моря, радості та любові. Там постійне свято музики. Цьогорічний лайн-ап КаZантипу містить такі імена як Sander van Doorn, Richie Hawtin, John Digweed, Ricardo Villalobos, Groove Armada, Marco V, Moonbeam, Pendulum, James Zabiela, Serge Devant, Danny Howells, Hernan Cattaneo, Bobina, Arty та інші.

Історія Казантипу почалась 1992 року, коли на змаганнях з віндсерфінгу майбутній президент Республіки увімкнув на пляжі музику. Наступного року, коли людей приїхало ще більше, серед них були і діджеї, які пивезли з собою пластинки щоб не нудьгувати. Змагання відбувались на півострові під назвою Казантип, недалеко від недобудованої атомної станції, яка стояла посеред поля як велетенська голівудська декорація для фільму про апокаліпсис. 1997 року Президент влаштував вечірку на атомній станції «Ніч в Реакторі», яка увійшла в історію рейв-руху. За кілька років невелика тусовка серферів та їх друзів перетворилась у «Фестиваль всього на світі, що пов’язано з літом, морем і сексом» – 1999 року на Казантип з’їхалось вже 12 000 людей. 2000 року «фестиваль» змушений був переїхати у інше місце – саме тоді він перестав бути фестивалем і став Республікою Казантип.

З 2001 року і до сьогодні «Республіка щастя» проходить поблизу маленького села Поповка, в Криму, на березі Чорного моря. Тепер Kazantip відвідують близько 100 000 чоловік. На території Республіки Z знаходиться 10 танцполів, близько 30 барів і ресторанів, 2 кінозали під відкритим небом, 3 кайтстанції і маса дивних архітектурних споруд. Цьогорічний КаZантип має порядковий номер Z’19.

Повний Line Up Kazantip 2011:

27.07
LOUNGE
ANDRAY NOVAK

28.07
LOUNGE
ANDRAY NOVAK

29.07
LOUNGE
ANDRAY NOVAK
JAZZMAN

30.07
DARK SIDE
REPUBLIC IPOD PARTY
GOVERNMENT
GOVERNMENT
LOUNGE
NOTHERN LIGHTSURGUT
DANIQUE
TOXUBAI
TIMAKOV

31.07
DARK SIDE
COSMONAUT
R-TEM
NASTIA
LOUNGE
ANDRAY NOVAK
JAZZMAN
CLOUDS
DAYTIME
DERRICK
TONICKA
NY EVE
MISS SUE
SUNCHASE
KISS FM
ROMAN GERTZ
DIEGO ( SAN DIEGO BOYS)
DVJ BURZHUY
JACKSON ( SAN DIEGO BOYS)

1.08
CLOUDS
DIEGO
MARK FISHER
SEBASTIAN FIEBAK
HEAVEN
TITO
GOSHVA
NASTIA
WHITE BAR
DAYTIME
ARMA DJ’s
LOUNGE
DANCE BOX BY CAPITAL BASS
FTEP
MOS
EKTA
DEEBLAQ
KISS FM
JACKSON ( SAN DIEGO BOYS)
ROMAN GERTZ
BUBBLE-BAR
DAYTIME
MARATEK

2.08
DARK SIDE
ARMA 17 / WELCOME PARTY
ABELLE
EASY CHANGES
RAYO
NASTIA
SHANDY
TECHNIQUE & YAROSLOVE (LIVE)
CLOUDS
KIEVBASS
VALTA
CRIM
ANIMADO
FATBEAT
KISS FM
COSMONAUT
LENA POPOVA
DIEGO ( SAN DIEGO BOYS)
SLAVE UNCLE
DVJ BURZHUY
LOUNGE
MURMANSK PROG
EDWARD
NORMA
DENIKIN
BORIQUE
M.SHEVTSOFF
PRINCESS BAR
DAYTIME
EASY CHANGES
ABELLE

3.08
BANANA BAR
NOVAK
DVJ BURZHUY
COSMONAUT
DARK SIDE
ROBERT BABICZ
ECHONOMIST
CLOUDS
BURZHUY
HEAVEN
TITO
6 AM: ARMA 17 AFTERHOURS
LOUNGE
ZAPOROJYE-RND-CHELYABINSK -MOSCOW
XSONATICS
HACKER
MASTA
EVAVE
KISS FM
ALL COLOURS OF TECHNO
DEN ISHU
ALEXEI KONONOV
GOSHVA & IO
SAN JACK aka SAN DIEGO BOYS
SUHAR’
ERIC

4.08
H2O / SUNSET Point
LOVESKI
DARK SIDE
ARMA 17 / GET PHYSICAL
M.A.N.D.Y.
AUDIOFLY
ABELLE
EASY CHANGES
GOVOR
CLOUDS
GOATEQUE
COSMONAUT
ALISSA SPUTNIK
KATRIN VESNA
ALEXANDER SMITH
LOUNGE
ROBOTIZATSIYA ORENBURG
ALEXEY FOX
2BEAT
R-TEM
MARTIN LANDERS
KATRIN VESNA
KISS FM
10th ANNIVERSARY of “THE REAL TECHNO MIX” RADIOSHOW
EGOR BOSS
MAYS
SASHA CARASSI
SPARTAQUE
PRINCESS BAR
DAYTIME
EASY CHANGES
ROBERT BABICZ
SHANDY

5.08
H2O
LOVESCHOOL
ARKADIY AIR
LOVESKI
TOLYA PUSHKIN
DARK SIDE
VIVA
KTO DJ
FINN
KNFPRTY
H2O / SUNSET Point
AUDIOFLY
MAIN STAGE
PRE – PREMIER
SOUNDWALK COLLECTIVE
CLOUDS
PARTYTIME
VALENTINO KANZYANI
AFTERPARTY
MAYS
HEAVEN
WELCOME TO HEAVEN
DAN WEBER
F.E.X.
TITO
FABRICE DAYAN
WHITE BAR
ARMA 17 / GET PHYSICAL AFTERPARTY
LOUNGE
SOUND BOUTIQUE MASQUERAD / SPB
VLAD VESNA
NICK FREELAY
VELVET
KISS FM
MEGABIT
COSMONAUT
ALISSA SPUTNIK
TESLA
ALEXEY SONAR
PROFF
BUBBLE-BAR
DAYTIME
ECHONOMIST
PRINCESS BAR
DAYTIME
LOW BLOSSOM
GOVOR
KONO44

6.08
DARK SIDE
ARMA 17 / FLYING CIRCUS
AUDIOFLY
CASSY
IVAN SMAGGHE
PORTABLE (LIVE)
ABELLE
AFTERHOURS >> 07:30
DR. SPY.DER
H2O
PEOPLE OF THE SUN
DUCK
GARIY
KIRILOFF
KISS FM
OPENING
ALEXEI KONONOV
MAYS
NASTIA
SPARTAQUE
MAIN STAGE
OPENING CEREMONY
COSMONAUT feat ALISSA SPUTNIK
FEEL
MOONBEAM feat AVIS VOX (live)
NILS
PENDULUM DJ-set & MC AD
R-TEM
SANDER VAN DOORN
SOUNDWALK COLLECTIVE
H2O / SUNSET Point
FONAREV & MELODICA
CLOUDS
O! / AWE
MIHALIS SAFRAS
TOM SELECT
O! / AWE
MATTHEW HOAG
AFTERPARTY
MARIKA ROSSA
MAYS
ALEXANDR GALICKIY
HEAVEN
WELCOME TO HEAVEN
FABRICE DAYAN
JOSS
F.E.X.
TITO
WHITE BAR
DAYTIME
TRAPEZNIKOV
LOUNGE
LOVESCHOOL
LOVESKI
TOLYA PUSHKIN
ARKADIY AIR
SASHA PUSHKIN
PITTERS
STONE
OH!YEAH!
KTO DJ
FINN
KNFPRTY
BUBBLE-BAR
SLOWDANCE RESIDENCY
NILS
PRINCESS BAR
DAYTIME
IVAN WENTUR
ABELLE
SHANDY

7.08
H2O / SUNSET Point
DR. SPY.DER
CLOUDS
DAYTIME
IO
TISH
GOSHVA
ALEXEI KONONOV
ALEXANDER GALICKIY
STEPPIN SESSION
ARKADIY AIR
STEPPIN SESSION
ELECTRO SOUL SYSTEM
GVOZD
SUNCHASE
ZEMINE
AFTERPARTY
ALEXEI KONONOV
SPARTAQUE
COLISEUM
PROSTRANSTVO Z-EDITION
G.M.S.
MICHAEL DEMOS
MISS YO-YO
FONAREV
COSMONAUT feat ALISSA SPUTNIK
DARK SIDE
ADDICTED TO Z19
SERGE DEVANT
DANNY HOWELLS
NILS
H2O
MADE OF LOVE
BOBROV
HARD ROCK SOFA (live)
SWANKY TUNES (live)
ALEXANDER ZEMTSOV
HEAVEN
WELCOME TO HEAVEN
SOUNDWALK COLLECTIVE
BORIS & MORRIS
TONY MONTANA
WHITE BAR
DAYTIME
IAN F
ANTON TONIQUE
KISS FM
RECORD CLUB
FEEL
ROMEO
COSINUS
COSMO
LOUNGE
MDVISION PARTY / OMSK
EGOR BOSS
RUSLAN MAYS
VAN LOGOS
WHITESTUFF
ALEX AIRY
STONE
DAYTIME
MLADEN TOMIC B2B SINISA TAMAMOVIC
BUBBLE-BAR
SLOWDANCE RESIDENCY
BANANA BAR
DAYTIME
DR. SPY.DER

8.08
CLOUDS
DAYTIME
ZLATA
MARIKA ROSSA
DENIS BINOKL
JOSS
O! / AWE
IAN F
O! / AWE
MLADEN TOMIC
SINISA TAMAMOVIC
VLADIMIR ACIC
STYLER
AFTERPARTY
RUST
HEISENBERG
COLISEUM
WE LOVE TECHNO
MARK E.G.
PROTEUS
RICHIE GEE
STROGONOV
DJ NIV
DARK SIDE
IN BEAT WE TRUST
SMASH HIFI aka LEEROY THORNHILL & MARTEN HØRGER
LADY WAKS
LEXANI
QUEST
SANGERS & RA
SEVEN
SHANTOR
BANANA BAR
DAYTIME
HARRIS
RUSTAM
JOSS
H2O / SUNSET Point
SOUNDWALK COLLECTIVE
H2O
DIGITAL EMOTIONS
FONAREV
COSMONAUT
KOLYA
MELODICA
PROFF
ROBERT VADNEY
SONAR
ALISSA SPUTNIK
HEAVEN
MAYA BD
NILS
PARTYPHONE
SERGE DEVANT
TRAPEZNIKOV
F.E.X. & TITO
WHITE BAR
DAYTIME
STYLER
ALISSA SPUTNIK
KIP-HIVE
LOUNGE
4 JUMPIN MONKEY SPB
GRANIKIN
FARAMANT
BOCHA
AS
KISS FM
FRESH CUT EVENT
ALEXANDER GALICKIY
ALEXEI KONONOV
MARIKA ROSSA
ROLAND ABEL
SVEN WITTEKIND
VIGIL ENZINGER
STONE
DAYTIME
VLADIMIR ACIC
BUBBLE-BAR
SLOWDANCE RESIDENCY
SINISA TAMAMOVIC
MLADEN TOMIC
PRINCESS BAR
DAYTIME
GOVOR

9.08
COLISEUM
THERAPY SESSIONS
DJ MAD
IDOLEAST
COOH
NO MONEY
CLOUDS
DAYTIME
HARRIS
MARCATO
SANDRA MOSH
PARTYTIME
TROLLEY SNATCHA
BONGORE
BARE NOIZE
ZINA & KONOVALOV
SEMEN MC
KHNKRN
HEAVEN
ROBOTRONIC meets SON OF A PITCH
ARRAM MANTANA
RUST
TRIPMAZTAZ
IGOR VICENTE
F.E.X. & TITO
WHITE BAR
DAYTIME
RUST
ARRAM MANTANA
HEISENBERG
LOUNGE
HOUSE ACTIONS
ARKADIY AIR
SANDRA MOSH
VAN LOGOS
WHITRSTUFF
DARK SIDE
ARMA 17 / LESSIZMORE
MAAYAN NIDAM
BILL PATRICK
DEADBEAT
WILLIAM KOUAM DJOKO (LIVE)
PIERRE
CRYSTAL MAFIA
PUSH ‘N’ PULL (LIVE)
RAYO
BANANA BAR
DAYTIME
STYLER
VLADIMIR ACIC
TRAPEZNIKOV
H2O
FREE YOUR MIND
BOBROV
KOLYA
RUST
FREE YOUR MIND
GRAD
KISS FM
PROVANSAL – 8 YEARS
ANNA GALETA
KARINA SAAKYAN
LENA POPOVA
NATASHA URMAN
YULIA YULA
ZEMINE
BUBBLE-BAR
SLOWDANCE RESIDENCY
PRINCESS BAR
DAYTIME
LOW BLOSSOM

10.08
H2O / SUNSET Point
NATASHA URMAN
CLOUDS
DAYTIME
iO
TISH
SON OF A PITCH
ARRAM MANTANA
OLEG PAK
TRIPMASTAZ
ALEXANDR GALICKIY
DANDI & UGO
PIATTO
AFTERPARTY
MARIKA ROSSA
HEAVEN
F.E.X. & TITO
KOLYASKIN
IGOR VICENTE
WHITE BAR
DAYTIME
ARMA 17 / LESSIZMORE AFTERPARTY
LOUNGE
NOTHERN LIGHTSURGUT
DANIQUE
TOXUBAI
TIMAKOV
COLISEUM
SYNTHETIC SOUND
KATRIN KITTYX
ALIK GOCH
SLIDER
Z-MACHINE
MICHAEL DEMOS
CROISSANT
NIGHTLAW
DANDY
DhARMA (live)
DIBBY DOUGHERTY
FUSION F
PAUL JACKSON
RANDALL JONES
DARK SIDE
PRINCESS BALL
JAMES ZABIELA
GRAD
LIST
H2O
O! / AWE
BALTHAZAR
JACK ROCK
MARK MAYA
AGRABA
KTO DJ
KISS FM
SERGE DEVANT
SLAVA UNCLE
ARTEM NEBA & TOKIO
SAINT
TITO
STONE
DAYTIME
LIST
BUBBLE-BAR
SLOWDANCE RECIDENCY
UFO
SMASH HIFI aka LEEROY THORNHILL & MARTEN HØRGER
LADY WAKS
COSMONAUT
PRINCESS BAR
DAYTIME
LOW BLOSSOM

11.08
H2O / SUNSET Point
SLON
COLISEUM
ORBITAL STATION
OR-BEAT
ENDYMION (LIVE + DJ)
GANCHER & RUIN
GUYVER
PAUL SITTER
REAVER
CROISSANT
ARMA 17 / SUPLEMENT FACTS
GUY GERBER
MAAYAN NIDAM
ART DEPARTMENT (LIVE)
ABELLE
ANRILOV & BVOICE
PUSH`N`PULL
RUST
DARK SIDE
FUTURISMO
SHUSHUKIN // FUTURISTIC EMULATOR SHOW
EGOR.DJ
DZEN
GUSTAVO BRAVETTI (live)
BANANA BAR
DAYTIME
DIBBY DOUGHERTY
PAUL JACKSON
UFO
LENA POPOVA
H2O
IN BEAT WE TRUST
SMASH HIFI aka LEEROY THORNHILL & MARTEN HØRGER
BREAKING NEWS
ELITE FORCE
LADY WAKS
LEXANI
QUEST
TAM TAM
CLOUDS
DAYTIME
JOSS
UNDERGROUND EXPERIENCE
SLON
UTO KAREM
DEMIDOV
LENA POPOVA
MASS FATALITY
HEAVEN
LIST
LOUNGE
SOUND BOUTIQUE MASQUERAD SPB
VLAD VESNA
NICK FREELAY
ALEX BATAQUE
VELVET
BARBQ
WHITE BAR
DAYTIME
LIST
KISS FM
PLAY TECHNO
IGOR GLUSHKO
KRISTINA
MAYS
PATRICK SIECH
VAN NOSIKOV
STONE
DAYTIME
DIBBY DOUGHERTY
PAUL JACKSON
BUBBLE-BAR
SLOWDANCE RESIDENCY
PRINCESS BAR
DAYTIME
RAYO
PUSH n PULL
LOW BLOSSOM

12.08
CROISSANT
23rd HOUR / THEOMATIC
ACOS COOLKAS
AN-2
COMPASS VRUBELL
ECLECTIC SOUND
DARK SIDE
SNOOCHIBOOCHI
R-TEM
JONTY SKRUFFF
MARC ROMBOY
ALEXANDER SHUMOV
GOSHVA
H2O
GARAGE SESSION
TAGRAUMER
VIPER
POLINA
SUHOV
CLOUDS
DAYTIME
TIMA FEI
HARRIS
DANNY BOY
VKONTAKTE PARTY
VIRGIL ENZINGER
ROLAND ABEL
FABRIZIO PETTORELLI
TESLA
NHB
MARIKA ROSSA
HEAVEN
FUTURISMO
SHUSHUKIN
FUTURISMO
EGOR.DJ
DZEN
AFTERPARTY
kOLYASKIN
TITO & F.E.X.
UFO
bazooka
1St BREAK
KRIZZ
LOUNGE
TULA- SPB- MOSCOW
IMPLEX
BREAKING NEWS
VIA THE ROBOTS
JAZZANOVAK
KISS FM
I AM TECHNO
CHRISTIAN CAMBAS
EGOR BOSS vs MAYS
MARIKA ROSSA
SPARTAQUE
KIRILL MIXER
BUBBLE-BAR
SLOWDANCE RESIDENCY
BREAKING NEWS
PRINCESS BAR
DAYTIME
KURMYSHEV
VIA THE ROBOTS

13.08
COLISEUM
HARDLINE 77
SLON
STROGONOV
THE PITCHER
TONESHIFTERZ
VAN NOSIKOV
UFO
bazooka
1St BREAK
KRIZZ
CROISSANT
AEROPLANE
KRIS MENACE
MARC ROBERTS
TOTALLY ENORMOUS EXTINCT DINOSAURS (TEED)
DARK SIDE
HIGHWAY / SUMMIT
TOM POOKS
MIKE SPIRIT
ANRILOV
B-VOICE
BAR BQ
BELL
ARKADIY AIR
NIKITIN
SERGEY SANCHES
MONAQUE
IO
BANANA BAR
DAYTIME
SHUSHUKIN
EGOR.DJ
DZEN
FABERGE
LIVE ON MARS
ARTEMIEV
MIUSHA
H2O
RETRONIKKA
COSMONAUT
D1
DAN
DUCK
IVANOV
NIKK
DJ OLEG OJO
CLOUDS
PARTYTIME
GOSHVA
iO
JAY HAZE (Live)
CLAUS VOIGTMANN
HEAVEN
FULLMOON
F.E.X.
JOSS
DR. SPY.DER
LOUNGE
PAUL B AND THE BAND
POPOFF
DEFINED
KISS FM
THE PLANET OF SMART APES
ANNA LEE
DIABLIK
JOHNNIE PLAY
RONSKI SPEED
SMART APES
BUBBLE-BAR
SLOWDANCE RESIDENCY
PRINCESS BAR
DAYTIME
ANRILOV & BVOICE
PUSH N PULL
ABELLE

14.08
CROISSANT
BOMB THE BASS (live)
COMPASS VRUBELL
YULIA YULA
H2O / SUNSET Point
MIKE SPIRIT
DARK SIDE
IN BEAT WE TRUST
PLUMP DJs
MARC ROBERTS
BELAPEE
DRUMA2RGI
LADY WAKS
LEXANI
QUEST
4KUBA (Live)
BANANA BAR
DAYTIME
HIGHWAY SUMMIT CONTINUES
FABERGE
LIVE ON MARS
EXIT PROJECT
KOOQLA
FENECH SOLER
STONE
ARMA DAYTIME
ABELLE
PUSH`N`PULL
DASHA REDKINA
ANRILOV & BVOICE
GOVOR
RAYO
H2O
O! / AWE
DOORKEEPER
POLASTRI
KARINA
FELIPE aka PHILIPP STRAUB
CLOUDS
3D GREEN PARTY
BORIS BREJCHA
MILLION
KISS FM
DEEPIN GROOVE
JAMES HARDCOURT
JONTY SKRUFFF
COMPASS VRUBEL
SENDER & DANNY BOY
SLAVA UNCLE
ALEX FLANDER
ANDREW KINREE (LIVE)
LOUNGE
DEPECHE MODE PARTY/ VOLGOGRAD
DESH
NAUMOV
AZAROV
LIMONADOV
WHITE BAR
DAYTIME
NIKK
D1
IVANOV
BUBBLE-BAR
SLOWDANCE RESIDENCY
PRINCESS BAR
DAYTIME
BREAKING NEWS
GOVOR
GOSHVA

15.08
COLISEUM
TECHNOPOLIS
AARON LIBERATOR
ANDROID
MC ROLAND J
PATRICK DSP
SANDY WAREZ
STROGONOV
DARK SIDE
AMSTERDANCE
ANOESJKA
JESSE VOORN
DENNIS CHRISTOPHER
SAM O’NEAL
FABERGE
LIVE ON MARS
DSH- DSH
JIU JITSU
XUMAN
H2O / SUNSET Point
ANRILOV & B-VOICE
CLOUDS
DAYTIME
MIKE SPIRIT
SERGEY SANCHES
JAY HAZE
PARTYTIME
SENDER
PIRUPA
DAMIAN ESTON
CINDERELLAMAN
LIA GOLD
EIGENES REZEPT
LOUNGE
FIVE ELEMENTS / KRASNOYARSK
GREEN
WHAKAIRIKIRIKI
OLGE METRIC
WHITE BAR
DAYTIME
KIRILOFF
ANTON TONIQUE
KISS FM
RTS.FM PARTY
KLARTRAUM
TECHNIQUE & YAROSLOVE
ANRILOV & BVOICE
RAYO
KOLYASKIN
NASTIA
BUBBLE-BAR
SLOWDANCE RESIDENCY
PRINCESS BAR
DAYTIME
KURMYSHEV
DASHA REDKINA
RANISHE NIYAAK
UFO
BREAKING NEWS
DRUMA2RGI

16.08
H2O / SUNSET Point
R-TEM
COLISEUM
HARDCORE GLADIATORS
DJ TANGO
HELLSYSTEM
KOSYAK THE DJ
MC ROLAND J
SHADOWLANDS AGGRESSORS (LIVE)
DARK SIDE
ARMA 17 / M_NUS
RICHIE HAWTIN
GAISER (Live)
PITICU
ABELLE
ANRILOV & BVOICE
FABERGE
LIVE ON MARS
GGF
THE MANEKEN
TOMATO JAWS
H2O
IN BEAT WE TRUST
BREAKING NEWS
COSMONAUT
DEEKLINE
LADY WAKS
LEXANI
SEVEN
CLOUDS
DAYTIME
GURU
PLAYONE
MANEKEN (DJ SET)
JOSS
PARTYTIME
TISH
LAUHAUS
NAMITO
FAKE CHICKEN
MARTIN EYERER
AFTERPARTY
AGRABA
ALEXKID
HEAVEN
MOSCOW meets KIEV
RUSTAM
HARRIS
JOSS
SENDER vs TISH
LAUHAUS
WHITE BAR
DAYTIME
SAPUNOV
ANTON TONIQUE
LOUNGE
VRUNGEL
FARAMANT
STEEL DELUXE
KISS FM
KISS FM PARTY
OPUSWERK
SUNNY & TAGIR
KRISTINA
ALEXANDER PAVLENKO
DJ BRAT & DJ BRAT
KONSTANTIN YOODZA
PRINCESS BAR
DAYTIME
RAYO
ANRILOV & BVOICE
DASHA REDKINA

17.08
COLISEUM
PIRATE STATION
CONTRACT KILLERS
GVOZD
JOHN B
ZAP
ZEMINE
IMPLEX
CROISSANT
DEEP MODE
ANRILOV
PUSHKAREV
BVOICE
CROSS
GOLIKOV
LEO GROSS
KORABLOVE
CLOUDS
DAYTIME
AGRABA
RUSTAM
AFTERPARTY
KOLFORD
DARK SIDE
RUSSIA GOES CLUBBING
BOBINA
ALEXANDER POPOV
ILYA SOLOVIEV
ANTON FIRTICH
SERGEY TKACHEV
DJ OM
FABERGE
LIVE ON MARS
EIMIC
ON-THE-GO
POMPEYA
H2O
VOICE OF AMERICA
KEFIR
PRIMAT
ROMAN S
KISS FM
PARTY FOR FRIENDS
COPACABANNARK (live)
DASHA REDKINA
TIMUR BASHA
VOVA KLK
HEAVEN
RA:DAR
GUY J
DENIS A
DR. SPY.DER
SARAH Z
VAVINCHI
WHITE BAR
DAYTIME
ARMA 17 / M_NUS AFTERPARTY
H2O / SUNSET Point
FUJI KURETTA
LOUNGE
MILOMANIA / N.NOVGOROD
POLISS
CROS
STYLOV
FILSKY
EL GLEBO
PRINCESS BAR
DAYTIME
GOSHVA
GOVOR
MASHERA
UFO
LADY WAKS
DJ SHUM (W.K.?)
MC OSTAPUZZ (W.K.? / DUBSTEPLER / RAGGASAPIENS)
MC FUSAH (DUBSTEPLER / RAGGASAPIENS)

18.08
H2O / SUNSET Point
PUSHKAREV
COLISEUM
SAVE THE RAVE
DENIS A
STROGONOV
TIMUR MAMEDOV
SLON
CROISSANT
ARMA 17 / AR:PI:AR
PETRE INSPERESCU
RARESH
RHADOO
PITICU
ABELLE
DASHA REDKINA
RAYO
DARK SIDE
BELTEK
MARK KNIGHT
ROMEO
SEBASTIAN ROTER
ARTY
SAINT
CLOUDS
DAYTIME
BASSLINE
ANDREY PUSHKAREV
PARTYTIME
MISS THORN
ANDREA BERTOLINI
RAUWKOST (LIVE)
AFTERPARTY
MAYS
WHITE BAR
DAYTIME
ARMA 17 DJ’s
HEAVEN
TITO
JOSS
LOUNGE
BALTICS
SAINT
ELECTRICANO
KASPAR KONDRAT
NIKULIN
VIRUS J
SHUTTLE
FABERGE
LIVE ON MARS
ALAI OLI
DUBSTEPLER
FUJI KURETA
W.K.?
KISS FM
PROPAGANDA
ABELLE
FUMIYA TANAKA
HUBBLE
NASTIA
TECHNIQUE & YAROSLOVE
PRINCESS BAR
DAYTIME
KURMYSHEV
DASHA REDKINA
RANISHE NIYAAK

19.08
H2O / SUNSET Point
AR:PI:AR
HEAVEN
AERODANCE CORPORATION PARTY
TIMUR MAMEDOV aka X.P. VOODOO
PENA
SERGE PROCHE
ARTUR
CROISSANT
O! / AWE : Lovable Fairy Tale
DEJAN MILICEVIC
MATTHEW HOAG
PETAR DUNDOV
DARK SIDE
D_SIDE
JOHN ASKEW
JOHN 00 FLEMING
ARTY
GAVYN MYTCHEL
OMNIA
FABERGE
LIVE ON MARS
MONARCHY
NEOH
THER MAITZ
LOUNGE
SETKA NIGHT
ROMAN KATKE
UTMOST DJ
EVGENY BARDYUZHA
NIKITA UKOLOFF
ALEX FASTER
KISS FM
MONOTONIC SESSON
ALEXEI KONONOV
JEREMY CAULFIELD
JOSEPH
SAN JACK aka SAN DIEGO BOYS
SUHAR’
ZLATA
PRINCESS BAR
DAYTIME
KONO44
LOW BLOSSOM
GOVOR
MAIN STAGE
DAR Session
DENIS A
HERNAN CATTANEO
JOHN DIGWEED
NICK WARREN
UFO
DJ SHUM (W.K.?)
MC OSTAPUZZ (W.K.? / DUBSTEPLER / RAGGASAPIENS)
MC FUSAH (DUBSTEPLER / RAGGASAPIENS)

20.08
DARK SIDE
ARMA 17
RICARDO VILLALOBOS
MASOMENOS
PETRE INSPERESCU
RARESH
RHADOO
ZIP
ABELLE
KISS FM
CLOSING PARTY
ALEXEI KONONOV
MAYS
NASTIA
SPARTAQUE
SUHAR’
MAIN STAGE
CLOSING PARTY
ANDY CATO / GROOVE ARMADA DJ SET
MARCO V
BOBINA
H2O / SUNSET Point
LAST H2O / SUNSET Point Z19
RICARDO VILLALOBOS
CLOUDS
DAYTIME
SERGEY SANCHES
IO
TISH
GOSHVA
PRINCESS BAR
DAYTIME
KURMYSHEV
DASHA REDKINA
RANISHE NIYAAK
LOUNGE
SETKA NIGHT
ROMAN KATKE
UTMOST DJ
EVGENY BARDYUZHA
NIKITA UKOLOFF
ALEX FASTER

21.08
LOUNGE
POLAR SOUND SYSTEM / MURMANSK
EDWARD
DENIKIN
BORIQUE
M.SHEVTSOFF

22.08
LOUNGE
MUSIC URBANISATION MSK
DENIS LINCH
RUSLAN GATIN
KSI
MASHERA
POISON PRO
MIUSHA

23.08
LOUNGE
IZHEVSK NIGHT
PETROV DJS
MAXIM SAGITOV

27.08
LOUNGE
FUNK2PUNK
TONIQUE
ARKADIY AIR

Схожі статті

Теги: , , , , , , , , , , , , , , , , ,

Armin Van Buuren, Tiesto, Ferry Corsten: Підпишись на оновлення по RSS!

3 коментарів до “Казантип 2011 (Z19) – Line Up”

  1. Богдан says:

    Line Up, звісно, вражає

  2. Богдан, “Line Up, звісно, вражає” – і це при тому, що організатори постійно наголошують, що лайн-ап не головне, і вони ним ніколи не вихваляються. Головне – атмосфера республіки Z.

  3. Богдан says:

    Ніколи не був на Казантипі – треба поїхати, але вже цього року не встигну

Коментувати