День народження Kiss FM - Above & Beyond, Axwell, Sebastian Ingrosso

19 лютого 2010 в рамках святкування сьомого дня народження найкращого танцювального радіо України Kiss FM у Київському МВЦ виступлять учасники шведської хаус-команди – Axwell та Sebastian Ingrosso, а також легендарне британське тріо – Above & Beyond.

Івент покликаний стати подією, що збере під одним дахом прогресивну молодь з усіх куточків країни, об’єднаних любов’ю до якісної електронної музики і прагненням до активного відпочинку – саме таких ідей, пропагандою яких протягом 7 років успішно займається Kiss FM.

У 2009 році, в добру осінню традицію шумно і яскраво святкувати День народження кращої танцювальної радіостанції країни втрутилася епідемія грипу, наче хвилею накривши територію України і скасувавши всі розважальні заходи на її території. Але, через кілька місяців ми раді запросити любителів якісної танцювальної музики на свято семиріччя Kiss FM, який вони витримали на 3 з гаком місяці більше, подібно хорошому вину, зробивши ще більш смачним і приємним.

19 лютого, Axwell і Sebastian Ingrosso представлять вибухонебезпечну суміш хаус-, електро-і техно-звучання, а після стіни МВЦ здригнуться від потужної Trance-атаки британців – Above & Beyond.

Axwell і Sebastian Ingrosso – одні з головних дійових осіб світової house-сцени. Кожен з них досить самобутній і успішний музикант. Але дві пари вух і чотири руки цих шведів можуть зробити ще більше! Ді-джеї з гонорарами рок-зірок, підкорили танцполи всіх континентів, став, мабуть, найбільш успішним музичним експортом Швеції останнього десятиліття. Вони – бажані гості на будь-якій вечірці. Їх успіхам можуть лише заздрити колеги по сцені.

Компанію шведам складуть британці – Above & Beyond, що займають четвертий рядок рейтингу DJ Mag Top 100. Учасники проекту, Jono Grant, Paavo Siljam? Ki і Tony McGuinness є засновниками лейблу Anjunabeats, проекту Oceanlab і ведуть власне мегапопулярної радіошоу Trance Around The World, що збирає мільйони прихильників по всьому світу. В даний час Above & Beyond впритул зайнялися підготовкою свого другого альбому, який планують випустити вже у 2010 році.

Схожі статті

Теги: , , , , , , , ,

Armin Van Buuren, Tiesto, Ferry Corsten: Підпишись на оновлення по RSS!

Коментувати