24 липня 2010 року в німецькому місті Дуйсбург на фестивалі електронної музики Love Parade 2010 у тисняві загинуло 21 людей. Ще 511 людей отримали поранення, 1138 людей на даний час вважаються зниклими безвісти.

Трагедія сталася після того, як поліція, побоюючись, що відведене під свято простір буде надмірно переповнене людьми, перекрила на час вихід на площу з тунелю, де зібралися близько півмільйона людей.

Коли загородження прибрали і люди ринули на площу, декілька чоловік впали, і серед напирали ззаду спалахнула паніка. Незважаючи на попередження, зроблені через гучномовці, натовп продовжувала напирати, і в результаті в тунелі, який вів до основної території фестивалю, почалася тиснява.

На даний час відомо, що загинуло 21 людей. Повідомляється, що багатьох із загиблих була можливість врятувати, але медики не змогли підібратися до них через щільне скупчення людей.

Тим часом, як розповів Associated Press представник адміністрації Дуйсбурга, місцева влада вирішили не припиняти фестиваль Loveparade і не повідомляти його учасникам про події, щоб не викликати ще одну хвилю паніки, яка могла б призвести до нової тисняви та нових жертв. Більшість учасників свята на площі спочатку не знали про трагедію, але звістка про неї поступово поширилася по мобільному зв’язку.

Музика продовжувала грати, народ продовжував йти на фестиваль, а в тунель безуспішно намагалися прорватися лікарі швидкої допомоги, а над всією цією метушнею вже літали вертольоти поліції та служби порятунку. Евакуації глядачів не було. Комісар поліції Юрген Кіскемпер розповів, що почався справжній хаос. Очевидці говорять, що найстрашнішим було те, що з тунелю нікуди не можна було піти.

Висновок: для міста з населенням в півмільйона чоловік і для 1200 поліцейських кількість гостей виявилося надмірним. Не врятувала становище і скасування проїзду по місту костюмованих платформ і вибір однієї великої майданчики для свята – на території колишньої товарної станції.

R.I.P. Love Parade

Організатори прийняли рішення закрити музичний фестиваль «Love Parade» в Німеччині

Love Parade проводився більше двадцяти років і вважався одним з найбільших музичних подій у світі.

Його відвідали близько 1,5 мільйона чоловік. У цьому році він вперше проходив у німецькому місті Дуйсбурзі.

Увага!!! Людям зі слабкими нервами, вагітним та дітям відео, розмішені нижче, краще не дивитись!

Відео, зняте очевидцями паніки в натовпі на Loveparade 2010:

Збірка фото з трагедії на Love Parade 2010:

music-blog.com.ua висловлює співчуття жертвам трагедії!

Схожі статті

Теги: , , , , ,

Armin Van Buuren, Tiesto, Ferry Corsten: Підпишись на оновлення по RSS!

5 коментарів до “Трагедія на Loveparade 2010: 21 людей загинуло врезультаті паніки в тунелі”

  1. [...] Відео з трагедії (Увага! Не дивитись людям зі слабкими нервами, вагітним та дітям!). [...]

  2. [...] на пісню відеоряд і таким чином вшанувати жертв трагедії у Дуйсбургу на Loveparade (тільки зауважив, щоб ніхто не забував, чому саме [...]

  3. [...] весь світ танцювальної музики був шокований трагедією на легендарному фестивалі Love Parade, де 20 осіб загинули у тисняві під час паніки. Тут ви [...]

  4. [...] Paul Van Dyk та Paul Oakenfold – об’єднались, щоб вшанувати жертв Loveparade 2010 у дуйсбургу та сам фестиваль Loveparade, який вже став історією. Вийшла [...]

  5. Ana says:

    It’s a pleasure to find such raatnotliiy in an answer. Welcome to the debate.

Коментувати