Marcus Schossow @ Львів, Мілленіум 11.11.2010

UPD: ВИСТУП ВІДМІНЕНО

Легендарний всесвітньовідомий DJ та продюсер зі Швеції Marcus Schossow 11 листопада 2010 року виступить у Львові. Виступ відбудеться у нічному клубі Millenium (саме там виступав David Forbes).

Маркус Шоссоу – найращий ді-джей Скандинавії, входить до сотні найкращих діджеїв ТОР 100 DJ MAG.

Marcus Schössow – молодий, талановитий ді-джей і продюсер зі Швеції. Друзі описують Маркуса як людину, яка нестандартно мислить і дотримується дивної моди.

Його стрімка карєра взяла свій початок у 2007-му році з треку “Mr. White” в якому злились футуристичний техно, з брудним хаусом та витончений транс, його звук автоматично став привабливим для цілого ряду ді-джеїв та музичних фанів. Маркус є частиною гарячого, нового, елітного набору молодих ді-джеїв, і продюсери з танцполів по всьому світу вимагали його присутності і його дивовижних міксів.

Global Underground, Coldharbour Recordings, Spinnin ‘, Black Hole – найбільші лейбли вишикувалися в чергу за новими роботами Маркуса.

Tiesto, Steve Angello & Sebastian Ingrosso, Duderstadt, Leonid Rudenko, Underworld, Veracocha – далеко не повний список артистів, чиї творіння пройшли обробку “звуком Шоссоу”. Ремікси Маркуса – окрема стаття в його творчості, і практично кожен з них перевершує оригінальні версії – як мінімум, за оригінальністю звучання.

Progresia and Tone Diary – його проекти, які підкреслюють його унікальне звучання. У свої 22 він заручився підтримкою більшості топових музикантів світу.

У планах Marcus Schossow – стати №1 у світі (а як же!), ну і звичайно ж ще більше оригінальних і неординарних робіт, а також виступів у всіх куточках планети. Вже зараз йому пророкують славу одного з найкращих музикантів-електронщиків нашої планети!

Спеціальний гість: DJ IRA (SMART APES /Abstraction Records)

IRA’ – входить до трійки кращих транс ді-джеїв України, є резидентом відомого у всьому світі лейбла Abstraction Records, який є також кращим лейблом року за версією всеукраїнського рейтингу Topdj. Веде власне радіо-шоу «Natural Trance» на радіостанції зі світовим ім’ям Afterhours FM. Є резидентом радіостанції Kiss FM з програмою Abstraction rаdioshow. Навесні 2008 р. виходить диск “Битва – DJ Anna Lee vs. DJ IRA “. Диск мав величезний успіх, який був підкріплений всеукраїнським туром по найбільшим містам України. Учасник фестевалей Global Gathering Freedom Festival 2009 і Creamfields Ukraine 2009 (SMART APES LIVE). Спільно з українськими продюсерами Aquile & TB є засновником українського Live-trance проекту «Smart Аpes».

Схожі статті

Теги: , , , , , ,

Armin Van Buuren, Tiesto, Ferry Corsten: Підпишись на оновлення по RSS!

Коментувати