Один з найпопулярніших музичних продюсерів Moby готує новий і як завжди очікуваний альбом під назвою “Wait For Me”. Його реліз – 30 червня 2009 року. Подробицями про альбом ділиться сам автор.

Moby Wait For Me cd 2009

“Я записав альбом тут, в моїй домашній студії (хоча “студія” – надто голосно, насправді це купа обладнання, зібрана в невеликій спальні). В минулому я працював у великих і малих студіях, але цей альбом я захотів записати вдома самостійно” – говорить Moby.

До речі, всі вокальні партії виконували друзі музиканта “…томущо працювати з друзями майже завжди приємніше ніж з рок-зірками”. Інтригує і наступне: “Здається, що надто часто художника чи музиканта судять по тому, наскільки гарно він позиціонується на ринку, насколіки велика у нього команда і скільки грошей вона генерує. В роботі над альбомом я хотів зробити акцент на те, що я люблю, не задумуючись про те, як це буде продаватись. Як результат вийшло більш спокійно і мелодійно. Для мене це своєрідний рекорд, якщо порівнювати з тим, що я робив у минулому”.

Над альбомом Moby працював цілий рік, і навіть зумів передати свій ентузіазм іншим творчим особистостям. Наприклад знаменитому режисеру Девіду Лінчу, який зняв кліп для композиції “Shot In The Back Of The Head”. “Девід Лінч – мій улюблений режисер, і я дуже радий бачити його в ролі першого відео-режисера для Wait For Me”. Візуально новий альбом вже можна оцінити – в стилі обкладинки альбома оформлений сайт moby.com Головний герой теперішнього альбома мобі – little idiot (маленький ідіот).

Cаме під таким ім’ям можна знайти мобі у твіттері – http://twitter.com/thelittleidiot

Схожі статті

Теги: , , , ,

Armin Van Buuren, Tiesto, Ferry Corsten: Підпишись на оновлення по RSS!

Коментувати