Paul Van Dyk @ Київ 12 червня 2010

На офіційному сайті організаторів виступу Paul Van Dyk – Qievdance – у Києві з’явилась інформація про нову дату івенту – це 12 червня 2010 року:

Терпение и преданность поклонников не должны быть обманутыми – и сегодня мы анонсируем новую дату мероприятия, посвященного празднованию десятилетия лейбла Vandit. Как известно, рабочий график музыканта такого масштаба, как Paul van Dyk, весьма насыщен, и найти дату, устраивающую обе стороны, было непросто, но после продолжительных переговоров с менеджментом Пола удалось найти копромисс. Итак, выступление легендарного немца в Украине состоится 12 июня 2010 года.

Також сказано, що всі білети залишаються дійсними; скоро в продаж поступить нова партія білетів; а ще скоро зявиться інформація про те, як можна повернути гроші за білети тим, кому не підходить нова дата.

Нагадаєм, що виступ Paul Van Dyk в Києві, що був запланований на 1 травня, був перенесений у зв’язку з хворобою родича Пола.

Схожі статті

Теги: , , ,

Armin Van Buuren, Tiesto, Ferry Corsten: Підпишись на оновлення по RSS!

1 коментар до “Paul Van Dyk в Києві: нова дата виступу – 12 червня!”

  1. [...] Trance-музики мав відбутись ще 1 травня 2010 року, та був перенесений на 12 червня у зв’язку з хворобою близької для Пола [...]

Коментувати