Paul Van Dyk @ Київ, МВЦ 01.05.2010 – Qievdance

Paul Van Dyk @ Київ, МВЦ 01 травня 2010 - Qievdance

Qievdance представляє подію, на яку так довго чекала Україна. 1 березня в рамках світового туру до Києва приїжджає легенда світових тансполів Paul Van Dyk. Виступ німецького Dj пройде у Київському МВЦ.

UPDATE: Звіт + фото + відео з виступу Paul Van Dyk @ Київ, МВЦ 12.06.2010 – Qievdance

Київський виступ берлінського діджея відбудеться в рамках світового туру “Paul Van Dyk World Tour“, присвяченого святкуванню першого десятирічного ювілею власного лейблу Vandit. За підготовку концерту Paul van Dyk беруться незмінні організатори попередніх двох візитів німця до столиці – компанія Qiev Dance.

Виступ Paul Van Dyk у Києві традиційно відбудеться в одному з павільйонів київського Міжнародного виставкового центру. Попередня дата проведення фестивалю – 1 травня 2010 року. Перша партія квитків надійде в продаж 22 лютого. Але вже зараз ви можете попередньо замовити квитки на сайті Qiev Dance.

Виступ Paul Van Dyk у Києві 1 травня 2010 року у списку запланованих івентів на офіційному сайті діджея:

Paul Van Dyk @ Kyiv 01-05-2010 - Gigs

Paul Van Dyk – Dj номер 1 у світі 2005 та 2006 роікв за версією DJ Mag, постійний учасник найкращих світових івентів, таких як Mayday та Loveparade, веде своє щотижневе радіошоу “Vonyc Sessions” та має власний лейбл Vandit Records.

Схожі статті

Теги: , , ,

Armin Van Buuren, Tiesto, Ferry Corsten: Підпишись на оновлення по RSS!

2 коментарів до “Paul Van Dyk @ Київ, МВЦ 01.05.2010 – Qievdance”

Коментувати