Qiev Dance @ Київ 2.10.2010 - Fatboy Slim, Dash Berlin, Cosmic Gate

Фестивальна осінь 2010 року ознаменується новим етапом в історії розвитку танцювальних заходів Україна. Компанія Qiev Dance з гордістю анонсує свій черговий «Великий рейв Великого міста».

Сьомий за рахунком, а значить, якщо вірити народним забобонам, щасливий фестиваль Qiev Dance вже 2 жовтня 2010 року в черговий раз пройде під знаком «Вперше в Україну». Місцем проведення, традиційно стане Міжнародний виставковий центр (МВЦ) на Лівобережній.

Отже, в рамках Qiev Dance 2010 вперше в Україні виступить легендарний ді-джей, продюсер і музикант з великої букви – Fatboy Slim. Людина, чия творчість стала знаковою для всієї історії танцювальної музики і кардинально вплинуло на її розвиток та популяризацію в світі. Людина, який об’єднав своїми ритмами та мелодіями цілі покоління шанувальників танцювальної музики. Людина, ім’я якого неодноразово потрапляло до книги рекордів Гіннеса у зв’язку з різноманітними досягненнями і заслугами планетарного масштабу. Музикант, який є однією з найбільш яскравих особистостей в історії танцювальної музики.

Сам факт приїзду зірки такого масштабу на Україні означає дуже багато що і в якійсь мірі символічно, що Fatboy Slim виступить саме на Qiev Dance – першому українському фестивалі танцювальної музики! Це, мабуть, один з найіменитіших і титулованих артистів з усіх, які відвідували нашу країну.

Підтримку Fatboy Slim нададуть не менш гідні артисти – вже полюбилися українським клабберам і завжди бажані на будь-якій вечірці проекти Dash Berlin і Cosmic Gate.

Офіційний трейлер Qiev Dance @ Київ 2.10.2010:

Схожі статті

Теги: , , , , , , ,

Armin Van Buuren, Tiesto, Ferry Corsten: Підпишись на оновлення по RSS!