Sensation Innerspace Україна 2012

5 березня київський МВЦ вже вдруге наповниться футуристичними декораціями і тисячами одягнутих у все біле людей: до України завітає нове шоу Sensation Innerspace. Очолить лайн-ап Sensation 2012 в Україні легендарний шведський діджей та продюсер, частинка Swedish House Mafia – Axwell.

Трейлер Sensation Innerspace:

Шоу Innerspace повністю присвячено духовності і побудовано на візуалізації енергетичної системи людини. Всі елементи шоу, включаючи неймовірний перфоманс з рухомою стелею, підпорядковані концепції внутрішнього простору людини. Творці шоу вважають його своїм найкращим творінням за всі 12 років існування Sensation і обіцяють всім гостям хвилюючу подорож у глибини розуму і почуттів, в якому всі гості зіллються з Sensation і пізнають його внутрішню красу.

Line-up:

Учасниками шоу будуть: шведский діджей Axwell, французький хаус-діджей Sebastien Leger та британський музикант Steve Lawler. Також в лайн-апі резиденты шоу Mr. White, Daniel Sanchez & Juan Sanchez та українські діджеї Kirill Doomski & Sonya.

Вартість квитків:

Standard: від 699 грн.
Gold: від 1399 грн.

Нагадаємо, шоу Sensation вже вдруге в україні, минулорічний Sensation: The Ocaan Of White зібрав 12 тисяч людей у білому.

music-blog.com.ua

Схожі статті

Теги: , , , , , , , , , , , , ,

Armin Van Buuren, Tiesto, Ferry Corsten: Підпишись на оновлення по RSS!