Sensation White Київ 2011

UPD: Sensation White Київ 2011: фотозвіт

UPD2: Sensation White Київ 2011: відео

Нарешті стали відомі імена хедлайнерів Sensation White в Україні. Ними стануть голандець Fedde Le Grand та француз Martin Solveig. Якщо останнім часом Україну здебільшого відвідували Trance-зірки, то тепер настав час такого стилю як House, у якому працюють Fedde Le Grand та Martin Solveig.

За підсумками DJ Mag Top 100 Fedde Le Grand минулого року посів 21 позицію, а Martin Solveig – 55. Нагадаємо, що минулого літа Fedde Le Grand вже був в Україні – на Global Gathering Ukraine 2010. Martin Solveig в Україні, здається, буде вперше.

Fedde Le Grand став відомим на увесь світ після свого мегахіта 2006 року “Put Your Hands Up For Detroit”. Далі були “Let Me Think About It”, “The Creeps”, “3 Minutes to Explain” тощо.

Не менше прогримів по світовим танцполам і Martin Solveig із своїми хітами “Madan”, “Jealousy”… ну а його “Hello” зараз звучить ледь не всюди, де звучить танцювальна музика. Тепер прийшов час послухати Martin Solveig вживу на Sensation White Ukraine.

100% білий дрес-код, нереальних масштабів сцена в центрі зали, спецефекти, декорації прямо з майбутнього і неперевершене шоу – все це Sensation White, і все це чекає на нас!

Вартість білетів – від 549 грн. за стандартний та від 1099 грн. за Gold-білет.

Схожі статті

Теги: , , , , ,

Armin Van Buuren, Tiesto, Ferry Corsten: Підпишись на оновлення по RSS!