Супердискотека 90-х

Супердискотэка 90-х Киев 16 октября

Восени Україну чекає дещо зовсім нестандартне. 16 жовтня у київському Палаці Спорту відбудеться дебют легендарного ретромегаденсу Супердискотека 90-х. Організатори вечірки “Virus Music” та “Radio Record” очікують близько 10 тисяч відвідувачів.

На “Супердискотеці 90-х” виступатимуть такі зірки як Scooter та Dr.Alban, а також російські Руки Вверх!, Иванушки Int., Вирус, Краски, Отпетые Мошенники, Акула, Русский Размер, Таня Буланова и DJ Цветкоff, Шао? Бао!

«Супердискотэка 90-х» – це не просто великий концерт музичних зірок, а й машина часу, яка перемістить всіх глядачів в яскравий світ символів і персонажів 90-х.

Кожен, чиє дитинство та молодість припали на 90-і, ймовірно носив модні шмотки (лосини і варенки), жував “Turbo” і “Love is”, грав на приставках Dendy і Sega, пив Інвайт або Юпі, і пам’ятає дискотеки в школі і таборі, на яких ставили «Руки вверх!» і «Scooter».

А тепер уявимо, що все це на один вечір можна повторити! У десятках інтерактивних зон відвідувачі «Супердискотеки дев’яновтих» знову будуть рубатися в «танчики» і Супер Маріо, стрибати в «резиночку» і «класики», надінуть піонерські галстуки і модні шмотки від “фарцовщиків”, будуть віджигати з учителем праці, обмінюватися фантіками і вправлятися у влучності і спритності на тих самих радянських ігрових автоматах: Морський бій, Тир, Баскетбол і багатьох інших. Сам Льоня Голубков приїде 16 жовтня, щоб продати свої акції МММ – за рублі або купони.

На «Супердискотеці 90-х» тисячі людей будуть стрибати під улюблені хіти та підспівувати своїм кумирам тих часів! Відвідувачі цієї події – як молодь віком 18-24 років, так і більш доросла публіка, яка ще не розучилася відриватися.

16 жовтня, Київ, Палац спорту.
Вперше в Україні – «Супердискотэка 90-х»!
19:00 – 23:00
Квитки: 249 – 599 грн.

Схожі статті

Теги: , , , , , , ,

Armin Van Buuren, Tiesto, Ferry Corsten: Підпишись на оновлення по RSS!