Allure - Kiss From The Past13 червня 2011 Тайс Вервест, більше відомий як Tiesto, випустить свій новий альбом під псевдонімом Allure. Альбом побачить світ під назвою “Kiss From The Past“. На відміну від сольного проекту Tiesto, в Allure крім самого Тайса приймає участь постійний DJ та продюсер Black Hole Recordings – Cor Fijneman.

Майже у всіх треках Allure присутній красивий вокал і приємна мелодія, такий стиль суттєво відрізняється від нинішнього стилю, в якому грає Тієсто. Зараз музика Tiesto тяжіє до Electro House та House, та багато хто пророкує повернення Тайса до Trance і Progressive Trance саме з альбомом Allure – Kiss From The Past. Хоча, як заявив сам Tiesto, альбом буде різноплановим, у ньому буде присутній як транс так і хаус.

Для запису нового альбому Тієсто запросив популярних у світі Trance-музики вокалістів. Серед них JES, з якою Тієсто вже неодноразово працював і яка минулого року випустила сольний альбом “High Glow”; Emma Hewitt, яка частенько працює з Dash Berlin; Christian Burns, який минулого року записав спільну роботу з Armin Van Buuren “This Light Between Us”; Henrik B, який частенько бере участь у записах хаус треків з багатьма відомими House-продюсерами; Lindsey Ray, вокал якої вже був помічений в новій компіляції Тієсто Club Life vol. 1: Las Vegas; Jeza та Kate Miles, дівчата з чудовим вокалом, голос яких чудово лягає на трансові треки.

Нам залишається лише чекати 13 червня, коли альбом вийде у продаж. А також, звісно, 9 липня, коли Tiesto завітає до України на Global Gathering 2011.

Allure – Kiss From The Past (Official preview)

А ось, повний трекліст альбому Allure – Kiss From The Past:

1. September Sun
2. Stay Forever (featuring Emma Hewitt)
3. Coming Light
4. On The Wire (featuring Christian Burns)
5. Mariestad (featuring Henrik B.)
6. Show Me The Way (featuring JES)
7. Kiss From The Past
8. My Everything (featuring Kate Miles)
9. I Am
10. I’m Home (featuring Lindsey Ray)
11. Guilty Pleasures
12. No Goodbyes (featuring Emma Hewitt)
13. Peace
14. You Say It’ll Be Okay (featuring Jeza)

Схожі статті

Теги: , , , , , , , , ,

Armin Van Buuren, Tiesto, Ferry Corsten: Підпишись на оновлення по RSS!

3 коментарів до “Новий альбом від проекту Tiesto Allure – Kiss From The Past”

  1. [...] для шанувальників танцювальної музики. На ряду з новим альбомом від Tiesto, готується до виходу новий альбом Above & Beyond. Альбом [...]

  2. Дидро says:

    На Глобале даже Show Me The Way не сиграл. Зажрался

  3. Бангкок says:

    Угу, тільки On The Wire поставив

Коментувати