Tiesto @ Київ 27.06.2010 @ МВЦ - Kaleidoscope World Tour

Виступ Tiesto в Києві 27 червня 2010 року буде останнім виступом Маестро в Україні у рамках Kaleidoscope World Tour. Івент відбудеться у Міжнародному Виставковому Центрі (МВЦ).

Tiesto вже не вперше даватиме свій концерт у Києві. Минулого року його шоу зібрало в МВЦ близько 15 тисяч прихильників. Організатор концерту – AM:PM.

Технічний супровід івенту “Kaleidoscope World Tour” забезпечує одна з найкращих світових продакшн компаній Unlimited Production. Голандські професіонали концертної справи вже не вперше працюють з Tiesto. Саме вони були дизайнерами його попередніх шоу – Elements Of Life та Tiesto In Concert.

Билeти в пpoдaжу з 19.01.2010 17.00!

Вартість пepшої пapтії білетів на виступ Tiesto в Києві у oфиcі кoмпaнії:

Main zone – 180 гpн.
Fan zone – 230 гpн.
Vip zone – 400 гpн.

Вартість білетів на виступ Tiesto в Києві у театральних кacax та регіональних промоутерів:

Main zone – 200 гpн.
Fan zone – 250 гpн.
Vip zone – 450 гpн.

Схожі статті

Теги: , , , , ,

Armin Van Buuren, Tiesto, Ferry Corsten: Підпишись на оновлення по RSS!

3 коментарів до “Tiesto @ Київ 27.06.2010 @ МВЦ – Kaleidoscope World Tour”

 1. Merry says:

  Привіт, усім, ошуканим у Львові!
  Вибачте, що пишу пост на цю новину, але хочу, щоб і Києві мене почули і поспівчували….

  Сьогодні почуваюся просто жахливо, враження, що з мене поглумилися, отримали чималі гроші і задоволення, що такий лохотрон зійшов їм з рук.
  Я “за” те, щоб долучитися до групи людей, які судитимуться! Дуже хочеться зробити так, щоб ці організатори не заробили більше ні копійки, щоб більше вони не розводили людей!!! Зауважте, що число таких лихо-організаторів в нас з кожним роком зростає. Минулого року був Свірж, цього року – Tiesto. Це треба зупинити!
  Від вчоращнього заходу отримала задоволення мабуть лише в ті хвилини, коли натовп більш-менш свідомих людей, які знають собі ціну, кричали ГАНЬБА… це означає, що є в нас люди, які знають собі ціну, які не дозволять поводитися з собою, як з бидлом.
  Сьогодні мені шалено соромно за те, що вчора вилітати з мене лайливі слова, але ж мене скупали в лайні і багнюці, причому в прямому значенні. Мої ноги були в багнюці(до кінця я так і не довідаюся, що було це було, пісок, трава, чиїсь випорожнення…) на 10 сантиметрів…
  Все зрозуміло, Open air може передбачати дощ і низьку температура, але за ті, гроші, що ми платили за квитки можна було поставити таблички, як пройти до входів-виходів, зробити більше власне входів, освітити поле-болото, викласти доріжки… Які туалети? Люди Ви про що? Туалет був навкруги, можна було стояти в Фан, ВІП, Мейн зоні і мочитися просто біля людей… дискомфорту від цього іншим не було б, бо куди вже далі.

  Чому змінили місце проведення, а ціна лишилася та сама?
  Чому не було належних доріжок, належного покриття, входів?
  Чому не було передбачено накриття?
  Невже за ті гроші, що були заплачені за квитки, не можна було всім видати дощовики і все оранізувати?
  Хто поверне гроші за зіпсоване взуття і джинси? За здоровя? та і вкінці кінців зіпсутий настрій і враження від самого Tiesto, від концерту.

  Мені соромно згадувати про те, що я була на Tiesto, бо не люблю визначати, що хтось розумніший чи сильніший від мене, а цьому випадку мене “кинув”, а я “схавала”…

  Відриваюся від виливання своєї душі тут на те, щоб побажати чоловікові “Будь здоровий”… Ви зрозуміли мене про що я?

  Одним словом, скільки можна почуватися лайном і дозволяти так з собою поводитися???

  Думаю, що серед вчорашніх відвідувачів були адвокати, юристи, журналісти, ведучі, були люди, які знають, що робити далі. Я звертаюся до Вас, не лишайте цього. Висувайте пропозиції.
  Всі, хто лишився обуреним і незадоволеним, пропонуйте сценарії подальших дій? позив? статті в газетах, журналах? новини? телебачення? про те, що було на Tiesto мають почути якумога більше людей!!! Будь ласка, не будьте байдужими!

 2. Assault says:

  http://community.livejournal.com/misto_lviv/1110072.html

Коментувати