Tiesto у Львові: AM:PM зіпсували свято!

Tiesto молодець, організаторів під суд!” – так в двох словах можна описати виступ Tiesto у Львові 26 червня. А на фотографії, яка найкраще передасть атмосферу виступу – не сцена з великим екраном, усміхнене лице Tiesto та підняті вгору руки фанатів, – а болото, в якому всі стояли (танцювали? плавали? мерзли?):

Tiesto @ Львів, Іподром 26.06.2010 - болото

Почалось усе з того, що за три тижні до приїзду Tiesto організатори – компанія AM:PM – оголосили про зміну місця виступу з ВЦ Lemberg до Іподрому. AM:PM мотивували це розміром сцени Tiesto, яка “не влазила у приміщення Лембергу”. Та фанати Тієсто в один голос запевняють, що причина у бажанні “згребти побільше грошей” – кажуть, що аренда іподрому дешевша, а місця більше – відповідно, і квитків продати можна більше. Не знаю, як на рахунок розміру сцени, та Лемберг потенційно може вмістити до 10 тисяч людей, а білетів було продано однозначно більше – це видно було по кількості людей.

Незадоволення Іподромом було ще до початку виступу. Львів’яни прекрасно знають: типова львівська погода – це дощ! І, як не дивно, всі найгірші очікування здійснились: дощ лив як з відра!

Почались всі проблеми ще на вході. Щоб краще усвідомити, через що потрібно було пройти фанату, щоб побачити і послухати Tiesto, уявіть, що цей фанат – ви.

Ви проходите першу браму і виходите в поле. Ніч, тому навколо темно – ви йдете на світло і звук, які йдуть від сцени. Під ногами нічого не видно. Лише на дотик чути, як ваші ноги ходять по траві і ви молитесь, щоб тільки не стати у щось мокре.

І ось, ви приходите до входу на концерт. Те, що це вхід ви розумієте не по освітленій вивісці, а по натовпу, який тиснеться тут. Щоб зайти на концерт – а саме для цього ви сюди прийшли – вам необхідно самому стати частиною цього натовпу. Починається дощ. Ви стоїте в середині натовпу, вас тиснуть зі всіх боків такі ж бідні замучені мокрі люди як ви, на голову лиє дощ, під ногами болото і, крім цього, ви поки не знаєте, що ваш вхід (Main, Fan або Vip) зовсім не там, де ви стоїте – адже позначок ніде не видно!

Народ штовхається – всі нервові. Одна думка – лише б не послизнутись на болоті і не впасти на землю. Так проходить пів години, година. Люди мліють, все більше людей розвертається і з криками та спорченим настроєм їде додому. Але ж ви – фанат Тієсто (а можливо, ви навіть приїхали з іншої області щоб побачити свого кумира) – тому ви тиснетесь далі.

Якимось дивом після години у натовпі (чергою це назвати важко) ви нарешті підходите до потрібного входу і бачите охорону, яка дуже повільно по одному пропускає людей, присвічуючи маленьким ліхтариком на пластикові квитки. Нерви не витримують і ви майже криками звертаєтесь до першого охоронця з запитаннями, “що ж це таке!” На що охоронець, не менш нервовий ніж ви і теж криком починає проклинати тих організаторів, які мало того, що вирвали його у вихідний вночі в таку негоду з дому, так і входів зробили всього 4 невеликих, а людей – тисячі! Після спілкування з охоронцем стає приблизно зрозуміло, що би він зробив з представниками AM:PM (подробиці замовчуєм).

Нарешті ви зайшли всередину – мокрий, брудний, нервовий, змучений. Попереду ще кілька годин танців в болоті під дощем. Ласкаво просимо!

Ще кілька цікавих фактів про чудеса організації від AM:PM. Фан-зона – це, зазвичай, невелика зона під самою сценою для найбільших фанатів. Та на львівському виступі Tiesto на іподромі Fun-зона приймала близько 60% всіх фанатів, мейн-зона знаходилась від сцени на відстані близько 60 метрів. Ті, хто говорив про бажання організаторами нагребти грошей, тут мають підтвердження своїх слів.

А щасливі власники квитків у Vip-зону – це люди, яких ошукали найбільше. Фани заплатили по 400 гривень за те, щоб постояти на подіумі далеко від сцени – постояти, бо накриття не було і там(!), а дивани мокрі від дощу. А дехто ще й платив по 1000 гривень за мокрий столик, за яким також не посидиш – взагалі гроші на вітер!

А що сказати про гостей міста! Багато людей, які були на концерті Tiesto у Львові, приїхали з інших областей, були гості з Польші, Росії. А яка це реклама для Львова! Та й для Тієсто – цікаво, він догадується про це? Відтепер для багатьох слова Tiesto і Львів асоціюються з болотом, холодом і тиснявою!

Є інформація, що готується судовий позов на AM:PM. Не знаю, щоправда, наскільки реально вдасться щось зробити. Ось група ВКонтакте, створена спеціально для цього – http://vkontakte.ru/club18607321.

Дуже раджу також почитати коментарі (більше півтори сотні) свідків івенту тут – http://music-blog.com.ua/tiesto-at-lviv-26-06-2010-lemberg-kaleidoscope/#comments. А також буду вдячний за розповсюдження інформації про цей випадок – посилання, ретвіти. Народ повинен знати своїх героїв:

Tiesto is god AM:PM are pidarases
[народна творчість]

*****

І на завершення про сам виступ Маестро. Добре, що деякі люди (і автор у тому числі) можуть абстрагуватись від поганих умов і повністю віддатись атмосфері виступу. А Tiesto був просто неперевершений! Його виступ сподобався всім (хто попав і дочекався, звичайно). Позаду маестро був величезний екран, на якому відео синхронізувалось зі звуком – наприклад у треках з вокалом на екрані співали вокалістки. Це явно щось інноваційне, і дуже видовищне! У себе в твіттері Tiesto потім написав: “The rain didn’t stop us from having an amazing party,thank you Lviv!”. От, якби не організація… але, здається, я вже про це написав.

2010-05-26 Tiesto у Львові, Іподром - Kaleidoscope World Tour

Tiesto @ Львів, Іподром 26.06.2010

Tiesto @ Львів, Іподром 26.06.2010

Tiesto @ Львів, Іподром 26.06.2010

P.S.: ще одна історія за участю AM:PM

Роман Голубовський

Схожі статті

Теги: , , , , , , , , ,

Armin Van Buuren, Tiesto, Ferry Corsten: Підпишись на оновлення по RSS!