Tiesto @ Львів, ВЦ Лемберг 26.06.2010

26 червня 2010 року відбудеться неймовірна подія для клабберів Західної столиці – у Львові виступить легендарний Dj Tiesto з новим шоу Kaleidoscope World Tour. Виступ Tiesto у Львові відбудеться у виставковому центрі Lemberg Expo. Львів – одне з чотирьох міст України, у якому побуває Tiёsto в рамках свого всесвітнього туру.

Update: Виступ Tiesto у Львові відбудеться на Іподромі

Зірка світової величини, тричі найкращий діджей планети за версією DJ Mag, Tiesto вперше виступатиме у Львові. Організатор концерту – івент-компанія AM:PM. Місце проведення виступу – ВЦ “Лeмбepг”, один з нaйбільших та найсучасніших виcтaвкoвиx кoмпeкcів України. Плoщa виcтaвкoвoгo зaлy – 10 тиcяч кв. метрів – може вмістити у своїх стінах дo 12 тиcяч чoлoвік.

Танцпол буде поділено на три сектори, а вартість квитків на виступ Tiesto у Львові наступна:

Main – 170 грн.
Fan – 220 грн.
Vip – 400 грн.

1 жовтня 2009 року Tiёsto представив світові своє нове шоу “Kaleidoscope World Tour“, створене у підтримку його останньому альбому. Першими, хто побачив нове творіння Tiёsto стали країни Північної Америки, де впродовж двох місяців Tiesto влаштував більше сорока концертів. Далі Kaleidoscope World Tour побачили у Південній Америці, Австралії, і лише у березні 2010 року світове турне повернеться на батьківщину діджея – в Європу. Одною з першых у списку Європейських країн нове шоу Tiesto побачить Україна. 26 червня, через рік після свого останнього візиту до України (Київ та Харків) Tiesto завітає до Львова.

Під час шоу прозвучать як треки з нового альбому Tiesto – Kaleidoscope, так і найкращі роботи з його попередніх альбомів. Ну і це лише невеликий опис того танцювального задоволення, яким буде виступ Tiesto у Львові в рамках світового туру Kaleidoscope World Tour.

Схожі статті

Теги: , , , , , ,

Armin Van Buuren, Tiesto, Ferry Corsten: Підпишись на оновлення по RSS!