Tiesto, Richard Durand та In Search of Sunrise

На днях вийшов новий, вже 8 за рахунком випуск компіляції In Search of Sunrise 8: South Africa. Та цього разу вже звичний “Mixed by Tiesto” змінено на “Mixed by Richard Durand”!

In Search Of Sunrise 8: South Africa - Mixed by Richard Durand

Натомість Tiesto, який скоро виступатиме в Україні, оголосив про запуск нового проекту – A New Dawn. Після вдалої практики роботи над циклом компіляцій In Search of Sunrise голандець вирішив припинити співпрацю з Black Hole Recordings, і тому новий витвір вийде вже на його власному лейблі Musical Freedom.

Перший альбомом із серії A New Dawn побачить світ восени 2010 року. Tiesto говорить, що вже не може дочекатися тієї миті, коли він представить публіці нову платівку: «Mix-album — це дуже важлива частина мого музичного самовираження. Я продовжую розвиватися й надихатися тими виконавцями, яких я зустрічаю. Я б дуже хотів порадувати шанувальників чимось по-справжньому особливим, що може їх вразити. Намагатимуся для цього зробити все можливе в рамках того, що дозволить мені формат mix-album».

Щодо In Search of Sunrise Tiesto говорить: «Я розвив ISOS настільки, наскільки міг, і відчув, що це пройдений етап, і мені настав час зайнятися чимось новим. ISOS були для мене неймовірною подорожжю, але мій музичний смак не припиняє розвиватися й мінятися, і я хочу, щоб мінялися й мої компіляції».

І от, для нової частини компіляції “In Search of Sunrise 8″ Black Hole Recordings вибрали достойну кандидатуру – Richard Durand.

Відео по темі: Tiesto на виступі в Києві 2009 року виконує трек Richard Durand “Into Something”:

Схожі статті

Теги: , , , , , ,

Armin Van Buuren, Tiesto, Ferry Corsten: Підпишись на оновлення по RSS!

1 коментар до “Tiesto, Richard Durand та In Search of Sunrise”

  1. Дмитро says:

    Чудова компіляція, tiesto безумовно – один з кращих ді-джеїв

Коментувати