Приблизно два місяці тому автор цього блогу побачив оголошення ВКонтакте про те, що до нас в Україну завітає один з найкращих світовиї діджеїв – Tiesto, власною персоною! Буде виступати він 28.06.2009 в Міжнародному Виставковому Центрі (МВЦ або IEC), там само, де був Armin Van Buuren 14 лютого. Мені зразу не повірилось у це. Не вірилось доти, поки не зайшов на офіційний сайт Tiesto, і не знайшов підтвердження цій новині! Так, і дійсно Тієсто повинен виступити в Києві 28 червня!

Ура, – закричав я і побіг за квитками: подзвонив по телефону, вказаному в оголошенні ВКонтакте, зустрівся з розповсюджувачем і купив квитки. Тобто ще за 2 місяці до івента, квитки на нього у мене вже були.

Ще одне, що стосується квитків. Як зазначено на офіційному сайті події – tiesto.kiev.ua – кожен власник білета на Тієсто має можливість виграти цікаві призи з автографом Dj-я. Головний приз – iPod Touch! Як сказала одна користувачка Твіттера, зареєструвати квиток варто не заради самого айпода, а заради того, що його вручить сам маестро. Не пропускайте свій шанс, можливо саме вам буде заздрити 15 тисяч 28 червня!

Схожі статті

Теги: , , , , , , , , ,

Armin Van Buuren, Tiesto, Ferry Corsten: Підпишись на оновлення по RSS!

1 коментар до “Tiesto @ Київ, МВЦ 28.06.2009 – в очікуванні свята”

  1. Турист says:

    Спасибо за интересную инфу.

Коментувати